Poznaj elbląskich radnych

  • 06.07.2015, 15:11
  • Joanna Kostańczuk, Michał Kisiel
media-materialy_wideo-2015-lipiec-06-poznaj_swoich_radnych
loadingŁaduję odtwarzacz...

Elbląscy radni decydują o tym, jak zmienia się nasze miasto. Skład rady zmienia się co cztery lata, chociaż zdarzały się i krótsze kadencje. Wśród radnych są osoby...

 

Elbląscy radni decydują o tym, jak zmienia się nasze miasto. Skład rady zmienia się co cztery lata, chociaż zdarzały się i krótsze kadencje. Wśród radnych są osoby, które od 25 lat działają w samorządzie oraz debiutanci. Nazwiska ich wszystkich można teraz poznać odwiedzając Urząd Miejski.

 

Joanna Kostańczuk, Michał Kisiel

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji Elbląskiej - właściciela marki Truso.tv. Telewizja Elbląska - właściciel marki Truso.tv z siedzibą w Elblągu przy ul. Zacisze 4/N, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe