Rok Witolda Wróblewskiego

  • 02.12.2015, 14:43
  • Joanna Kostańczuk, Agnieszka Radoń
media-materialy_wideo-2015-grudzien-02-rok_witolda_wroblewskiego
loadingŁaduję odtwarzacz...

5 grudnia minie rok, od kiedy prezydent Witold Wróblewski rządzi naszym miastem. Rok, w którym słowo oszczędności było odmieniane przez wszystkie przypadki.

5 grudnia minie rok, od kiedy prezydent Witold Wróblewski rządzi naszym miastem. Rok, w którym słowo oszczędności było odmieniane przez wszystkie przypadki. Także przyszłoroczny budżet, jak zapowiada prezydent będzie raczej skromny i nastawiony na realizacje inwestycji, na których otrzymamy dofinansowanie ze środków zewnętrznych.

Joanna Kostańczuk, Agnieszka Radoń

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji Elbląskiej - właściciela marki Truso.tv. Telewizja Elbląska - właściciel marki Truso.tv z siedzibą w Elblągu przy ul. Zacisze 4/N, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe