Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 15:31
Reklama

Artykuły

Reklama
Wiadomości Braniewskie 18.04.2015
Wiadomości Braniewskie 18.04.2015
W Wiadomościach Braniewskich:- Bieg pamięci 2015: piękna pogoda i rekordowa frekwencja - Jubileusz Stowarzyszenia na Rzecz Młodzieży- Czy ktoś chce ukraść konia Przewalskiego? - Śmiertelny wypadek w Gronowie- Nie ma tygodnia bez interwencji 18.04.2015 10:00    48
Wiadomości Elbląskie 17.04.15, wyd. nr 5257
Wiadomości Elbląskie 17.04.15, wyd. nr 5257
- Na sam szczyt- Gra o wakacyjny staż- Wesprzyj hospicjum- Nie ma tygodnia bez interwencji- O transporcie w EPT 17.04.2015 15:05    52
Na sam szczyt
Na sam szczyt
Wystarczy pokonać prawie 400 schodów, by móc podziwiać panoramę Elbląga. Taras widokowy na wieży katedry św. Mikołaja jest już dostępny dla turystów. Patrzeć na Elbląg z góry będzie można przez cały sezon turystyczny. 17.04.2015 13:47    52
Wesprzyj hospicjum
Wesprzyj hospicjum
Żonkile zakwitły już na Placu Jagiellończyka. To znak, że zbliża się akcja „pola nadziei”. Hospicjum organizuje ją od 2004 roku. W sobotę odbędzie się rodzinny festyn podczas którego wolontariusze będą kwestowali na rzecz hospicjum. Zebrane środki zostaną przeznaczone 17.04.2015 13:43    89
Nie ma tygodnia bez interwencji
Nie ma tygodnia bez interwencji
Braniewski Inspektorat OTOZ ANIMALS działaj już 5 lat. Tworzy Go grupa inspektorów, wolontariuszy oraz wspierających przyjaciół. Tylko w 2014 roku inspektorzy z Braniewa przeprowadzili 195 interwencji związanych z niehumanitarnym traktowaniem zwierząt. 17.04.2015 12:26    46
Otwarci na Skandynawię
Otwarci na Skandynawię
21 kwietnia w Ratuszu Staromiejskim odbędzie się konferencja OTWARCI NA SKANDYNAWIĘ. Wezmą w niej udział firmy z województwa warmińsko-mazurskiego z kontrahentami z krajów skandynawskich.   17.04.2015 08:58    93
Wiadomości Elbląskie 16.04.15, wyd. nr 5256
Wiadomości Elbląskie 16.04.15, wyd. nr 5256
- Kierowcy muszą sobie pomagać- Rewitalizacja czyli mieszkańcy mają głos- Czy ktoś chciał ukraść konia Przewalskiego ?- Elbląska kultura na eksport- Sztuka w teatrze- Jubileusz Stowarzyszenia na rzecz Młodzieży 16.04.2015 15:16    49
Czy ktoś chce ukraść konia Przewalskiego?
Czy ktoś chce ukraść konia Przewalskiego?
Już po raz drugi w przeciągu kilku miesięcy ktoś chciał ukraść konia Przewalskiego z braniewskiego ZOO. 16.04.2015 14:33    59
Jubileusz Stowarzyszenia na rzecz Młodzieży
Jubileusz Stowarzyszenia na rzecz Młodzieży
„Jak zjeść słonia”, Głupia blondynka, czyli jak nie dać się stereotypom”, „Piechotą do pasji: to tylko niektóre z projektów zrealizowanych przez działające w Braniewie: Stowarzyszenie na rzecz Młodzieży. 16.04.2015 13:26    61
Nie bij, kochaj
Nie bij, kochaj
„Nie bij mnie, kochaj mnie” - to akcja zwracająca uwagę na problem jakim jest przemoc wobec dzieci. Jej znakiem rozpoznawczym są „ranne” maskotki. Będzie można je spotkać na przystankach, czy w przychodniach. 15.04.2015 14:48    43
Wiadomości Elbląskie 15.04.15, wyd. nr 5255
Wiadomości Elbląskie 15.04.15, wyd. nr 5255
- Meblowy potentat otworzył kolejną fabrykę- Kolejna ofiara dopalaczy- Nie bij, kochaj- Uciekli ze strefy spadkowej 15.04.2015 14:33    107
Koncert C'est la vie
Koncert C'est la vie
W czwartek, 23 kwietnia w Bibliotece Elbląskiej zagra Duet C'est la vie, czyli Leszek Mazur i Robert Furs. W programie hity muzyki rozrywkowej. Koncert rozpocznie się o 19.00.   15.04.2015 11:38    38
Jeździmy dla Was - ZKM - linia nr 31
Jeździmy dla Was - ZKM - linia nr 31
Linia nr 31 jest linia okrężną, której głównym zadaniem jest ułatwienie pasażerom dojazdu do dwóch elbląskich cmentarzy – Dębicy oraz Agrykoli. Dodatkowo linia ta umożliwia mieszkańcom z rejonu ul. Grottgera dojazd do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego przy ul. Królewieckiej. 15.04.2015 08:00    79
Wiadomości Elbląskie 14.04.15, wyd. nr 5254
Wiadomości Elbląskie 14.04.15, wyd. nr 5254
- Adam Jarubas w Elblągu- Ciało mężczyzny w rzece Elbląg- Popłynęli na rekord- Bieg Pamięci 2015: piękna pogodai rekord frekwencji 14.04.2015 14:51    40
Adam Jarubas w Elblągu
Adam Jarubas w Elblągu
Kampania wyborcza trwa. Kolejny kandydat na prezydenta RP odwiedził nasze miasto. W poniedziałek do Elbląga przyjechał Adam Jarubas z PSL-u. W naszym mieście zakończył swoje jednodniowe tournee wyborcze po Warmii i Mazurach.   14.04.2015 14:21    59
Popłynęli na rekord
Popłynęli na rekord
To bardzo nietypowa sztafeta pływacka, bo trwa aż całą dobę. W imprezie na elbląskim basenie udział wzięła rekordowa liczba uczestników. Po rekord płynęli nie tylko elblążanie, ale i również goście z Gdańska, Malborka, a nawet Poznania.   14.04.2015 13:56    53
Bieg pamięci 2015: piękna pogoda i rekordowa frekwencja
Bieg pamięci 2015: piękna pogoda i rekordowa frekwencja
Rekordowa liczba zawodników zgłosiła się do udziału w tegorocznym Biegu Pamięci w Braniewie. Jest to symboliczne wydarzenie organizowane ku czci Jana Pawła II. 14.04.2015 10:00    57
Jeździmy dla Was - ZKM - linia nr 30
Jeździmy dla Was - ZKM - linia nr 30
Linia nr 30 to linia sezonowa, funkcjonująca od kwietnia do października każdego roku. Jej pasażerowie to głównie użytkownicy ogrodów działkowych zlokalizowanych w pobliżu ulicy Okrężnej. Trzydziestka kursuje według jednolitego rozkładu jazdy we wszystkie dni tygodnia 14.04.2015 08:00    1    84
Wiadomości Elbląskie 13.04.15, wyd. nr 5253
Wiadomości Elbląskie 13.04.15, wyd. nr 5253
- Ratusz szuka kierowników- Zatańczyli dla Liwii- Wiosenne zderzenie dwóch śwaitów- „Czerwoni” żółto-biało-niebiescy 13.04.2015 14:29    48
„Czerwoni” żółto-biało-niebiescy
„Czerwoni” żółto-biało-niebiescy
Żółto-biało-niebiescy pokonali Drwęcę Nowe Miasto Lubawskie 1:0. W hicie kolejki było naprawdę sporo emocji, bo Olimpia mecz kończyła w dziewiątkę po czerwonych kartkach dla Szuprytowskiego i Pietronia.   13.04.2015 13:15    51
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama