Wtorkowe poranne zajęcia piłkarki ręczne spędziły w kajakach.
Reklama
Do wody Start!
Elbląskie szczypiornistki rozpoczęły przygotowania do nowego sezonu. Zawodniczki Kram Start Elbląg tym razem podczas treningu odpłynęły... i to dosłownie.
- 12.07.2016 15:03 (aktualizacja 18.08.2023 18:22)
Reklama
![Elbląg zatańczył po polsku. Folklor wrócił na parkiet i poruszył publiczność [FOTO] Elbląg zatańczył po polsku. Folklor wrócił na parkiet i poruszył publiczność [FOTO]](https://static2.truso.tv/data/articles/sm-16x9-elblag-zatanczyl-po-polsku-folklor-wrocil-na-parkiet-i-poruszyl-publicznosc-foto-1768747038.jpg)


![Przed nami piąta edycja Ultra Wysoczyzny [ROZMOWA WIDEO] Przed nami piąta edycja Ultra Wysoczyzny [ROZMOWA WIDEO]](https://static2.truso.tv/data/articles/sm-16x9-przed-nami-piata-edycja-ultra-wysoczyzny-rozmowa-wideo-1769077370.jpg)

Napisz komentarz
Komentarze