Podczas ćwiczeń kadra oraz uczniowie szkoły mogli także sprawdzić proces ewakuacji z budynku w razie zagrożenia.
Ćwiczenia strażaków na terenie szkoły
Braniewscy strażacy ćwiczyli na terenie Szkoły Podstawowej nr 5 w Braniewie. Wysoka temperatura nie ułatwiała przeprowadzenia szkolenia. Strażacy musieli ugasić pozorowany pożar, dotrzeć do osób poszkodowanych i udzielić im pomocy.
- 03.06.2016 14:52 (aktualizacja 20.08.2023 11:36)
Reklama


![Pożar sortowni śmieci w Elblągu. Służby w akcji [WIDEO, GALERIA ZDJĘĆ] Pożar sortowni śmieci w Elblągu. Służby w akcji [WIDEO, GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.truso.tv/data/articles/sm-16x9-pozar-sortowni-smieci-w-elblagu-sluzby-w-akcji-wideo-galeria-zdjec-1761472668.jpg)
![Pożar sortowni śmieci w Elblągu. Konferencja Prezydenta Elbląga i Wicewojewody [WIDEO] Pożar sortowni śmieci w Elblągu. Konferencja Prezydenta Elbląga i Wicewojewody [WIDEO]](https://static2.truso.tv/data/articles/sm-16x9-pozar-sortowni-smieci-w-elblagu-konferencja-prezydenta-elblaga-i-wicewojewody-wideo-1761472648.jpg)
