Już po raz czwarty w Elblągu odbędą się Ogólnopolskie Spotkania Gitarowe. Rozpoczną się 12 maja koncertem Elbląskiej Orkiestry Kameralnej z Tomaszem Zawieruchą międzynarodowej sławy polskim gitarzystą klasycznym. Koncertom towarzyszą przesłuchania konkursowe. W tym roku do Elbląga przyjedzie ponad 60 uczestników z całej Polski. Spotkania gitarowe potrwają do 15 maja.
Gitara na pierwszym planie
To będzie prawdziwe święto gitary. 12 maja rozpoczynają się w Elblągu Ogólnopolskie Spotkania Gitarowe. To nie tylko okazja do posłuchania wyjątkowych koncertów, ale i zmagania młodych gitarzystów, którzy na przesłuchania przyjeżdżają z całej Polski.
- A. Puzdrowska, A. Radoń, J. Szulecki
- 06.05.2016 14:24 (aktualizacja 11.08.2023 21:42)
Data dodania:
06.05.2016 14:24
Wyświetleń:
982
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: europolitan
Treść komentarza: W Warszawie też widziałem ten książkomat.
Aż się zdziwiłem, że takie coś jest.
Data dodania komentarza: 1.10.2025, 23:31
Źródło komentarza: W Elblągu pojawił się nowy książkomat [WIDEO]
Autor komentarza: MM
Treść komentarza: To jest dla życia miasta bardzo ważna inwestycja.
Data dodania komentarza: 29.09.2025, 15:08
Źródło komentarza: Elbląg może pochwalić się nowoczesną oczyszczalnią ścieków
Autor komentarza: obserwator
Treść komentarza: Jak wszystko ze światowida, niewidoczne jak wiatr.
Data dodania komentarza: 17.07.2025, 09:05
Źródło komentarza: Wakacyjne propozycje od elbląskiego Światowida
Autor komentarza: Mariusz
Treść komentarza: Super
Data dodania komentarza: 25.06.2025, 13:19
Źródło komentarza: Jantar na fali historii. Najstarszy śródlądowy statek w „Pytaniu na Śniadanie”
Autor komentarza: Mariusz
Treść komentarza: Od zamknięcia ul. Mącznej ulice Szkolna, Ślusarska i Janowska stały się darmowym parkingiem dla całego miasta. Kierowcy unikają płatnej strefy i niszczą te ulice nadmiernym ruchem. Remont bez wprowadzenia strefy płatnego parkowania to wyrzucanie pieniędzy w błoto, nowe nawierzchnie znów szybko się zdegradują. Oczekuję, że miasto wreszcie potraktuje ten problem poważnie i wprowadzi stosowne zmiany przy okazji planowanego remontu.
Data dodania komentarza: 25.06.2025, 13:18
Źródło komentarza: Dodatkowe 4 mln na drogi i 2,5 mln zł na gospodarkę odpadami
Reklama
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze