Spółka udostępni również swoją bazę i oprogramowanie na potrzeby zajęć prowadzonych na uczelni.
PWSZ w Elblągu podpisała kolejną umowę
Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu podpisał umowę z jedną z elbląskich firm komputerowych. Dzięki niej studenci będą mogli odbywać praktyki zawodowe w przedsiębiorstwie.
- 19.04.2016 14:27 (aktualizacja 01.08.2023 14:11)
Reklama
![Elbląg zatańczył po polsku. Folklor wrócił na parkiet i poruszył publiczność [FOTO] Elbląg zatańczył po polsku. Folklor wrócił na parkiet i poruszył publiczność [FOTO]](https://static2.truso.tv/data/articles/sm-16x9-elblag-zatanczyl-po-polsku-folklor-wrocil-na-parkiet-i-poruszyl-publicznosc-foto-1768747038.jpg)


![Przed nami piąta edycja Ultra Wysoczyzny [ROZMOWA WIDEO] Przed nami piąta edycja Ultra Wysoczyzny [ROZMOWA WIDEO]](https://static2.truso.tv/data/articles/sm-16x9-przed-nami-piata-edycja-ultra-wysoczyzny-rozmowa-wideo-1769077370.jpg)

Napisz komentarz
Komentarze