6 km w szóstą rocznicę śmierci papieża Polaka Jana Pawła II - to pomysł Braniewian na uczczenie pamiętnej daty 02.kwietnia 2005 roku. Czwarty Bieg Pamięci odbędzie się w Braniewie w najbliższą sobotę. Wzrastający z roku na rok dystans jest zachętą dla biegaczy i sympatyków Nordic Walking do podejmowania trudu na miarę swoich możliwości.
Reklama
Reklama


![Pożar sortowni śmieci w Elblągu. Służby w akcji [WIDEO, GALERIA ZDJĘĆ] Pożar sortowni śmieci w Elblągu. Służby w akcji [WIDEO, GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.truso.tv/data/articles/sm-16x9-pozar-sortowni-smieci-w-elblagu-sluzby-w-akcji-wideo-galeria-zdjec-1761472668.jpg)
![Pożar sortowni śmieci w Elblągu. Konferencja Prezydenta Elbląga i Wicewojewody [WIDEO] Pożar sortowni śmieci w Elblągu. Konferencja Prezydenta Elbląga i Wicewojewody [WIDEO]](https://static2.truso.tv/data/articles/sm-16x9-pozar-sortowni-smieci-w-elblagu-konferencja-prezydenta-elblaga-i-wicewojewody-wideo-1761472648.jpg)


Napisz komentarz
Komentarze