Paweł Lulewicz z Olsztyna będzie dyrektorem Elbląskiego Parku Technologicznego na Modrzewinie. Wygrał konkurs na to stanowisko, ogłoszony przez prezydenta Elbląga. Paweł Lulewicz był m.in. pracownikiem biura poselskiego Aleksandra Szczygły, rzecznikiem prasowym wojewody Adama Supła, ostatnio pełnił funkcję dyrektora do spraw pozyskiwania inwestorów w Warmińsko-Mazurskiej Strefie Ekonomicznej.
Ratusz obsadził także wreszcie wakat na stanowisku naczelnika wydziału architektury. Na to stanowisko, także z konkursu, została powołana Katarzyna Wiśniewska.


![Food & Chill Festival trwa w Elblągu. Bulwar pełen smaków i ludzi [WIDEO] Food & Chill Festival trwa w Elblągu. Bulwar pełen smaków i ludzi [WIDEO]](https://static2.truso.tv/data/articles/sm-16x9-food-chill-festival-trwa-w-elblagu-bulwar-pelen-smakow-i-ludzi-wideo-1776526662.webp)


Napisz komentarz
Komentarze