"Biblioteka zawsze po drodze – nie mijam, wchodzę" to hasło tegorocznego Tygodnia Bibliotek. I na pewno nie zwiedli się Ci, którzy weszli na spotkanie z autorką popularnych książek Katarzyną Enerlich, które odbyło się w czwartek 12. maja w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Braniewie.
Reklama

![Pożar sortowni śmieci w Elblągu. Służby w akcji [WIDEO, GALERIA ZDJĘĆ] Pożar sortowni śmieci w Elblągu. Służby w akcji [WIDEO, GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.truso.tv/data/articles/sm-16x9-pozar-sortowni-smieci-w-elblagu-sluzby-w-akcji-wideo-galeria-zdjec-1761472668.jpg)
![Pożar sortowni śmieci w Elblągu. Konferencja Prezydenta Elbląga i Wicewojewody [WIDEO] Pożar sortowni śmieci w Elblągu. Konferencja Prezydenta Elbląga i Wicewojewody [WIDEO]](https://static2.truso.tv/data/articles/sm-16x9-pozar-sortowni-smieci-w-elblagu-konferencja-prezydenta-elblaga-i-wicewojewody-wideo-1761472648.jpg)


Napisz komentarz
Komentarze