Nowy herb diecezji
Po 23 latach istnienia Diecezja Elbląska doczekała się nowego herbu. Ma on podkreślać fakt, że to miasto Elbląg jest jej stolicą.
- 04.11.2015 14:14 (aktualizacja 02.08.2023 16:35)
Po 23 latach istnienia Diecezja Elbląska doczekała się nowego herbu. Ma on podkreślać fakt, że to miasto Elbląg jest jej stolicą. Na razie herb można zobaczyć jedynie w Internecie, ale z czasem będzie on używany również w oficjalnych nadrukach.
Reklama

![Pożar sortowni śmieci w Elblągu. Służby w akcji [WIDEO, GALERIA ZDJĘĆ] Pożar sortowni śmieci w Elblągu. Służby w akcji [WIDEO, GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.truso.tv/data/articles/sm-16x9-pozar-sortowni-smieci-w-elblagu-sluzby-w-akcji-wideo-galeria-zdjec-1761472668.jpg)
![Pożar sortowni śmieci w Elblągu. Konferencja Prezydenta Elbląga i Wicewojewody [WIDEO] Pożar sortowni śmieci w Elblągu. Konferencja Prezydenta Elbląga i Wicewojewody [WIDEO]](https://static2.truso.tv/data/articles/sm-16x9-pozar-sortowni-smieci-w-elblagu-konferencja-prezydenta-elblaga-i-wicewojewody-wideo-1761472648.jpg)


Napisz komentarz
Komentarze