Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 2 maja 2025 08:41
Reklama

Ponad 160 interwencji policji w weekend

W miniony weekend elbląscy policjanci interweniowali 161 razy, wśród interwencji dominowały publiczne (32), domowe (24). Było 11 kolizji drogowych. Doszło także do 1 wypadku. Do wytrzeźwienia w pogotowiu socjalnym trafiło 17 osób. Funkcjonariusze zatrzymali łącznie 5 nietrzeźwych kierujących.
Ponad 160 interwencji policji w weekend
W miniony weekend elbląscy policjanci interweniowali 161 razy, wśród interwencji dominowały publiczne (32), domowe (24) oraz w innych miejscach, gdzie łącznie odnotowano 105 takich interwencji. Było 11 kolizji drogowych. Doszło także do 1 wypadku. Do wytrzeźwienia w pogotowiu socjalnym trafiło 17 osób. Funkcjonariusze zatrzymali łącznie 5 nietrzeźwych kierujących.

Policjanci z Pasłęka zatrzymali w niedzielę do kontroli drogowej 18-letniego Artura W., który kierował osobowym renault scenic. Od mężczyzny było czuć zapach alkoholu. Ponadto nie posiadał on uprawnień do kierowania autem. Policjanci zbadali go alkotestem. Okazało się wtedy, że 18-latek ma ponad 1,4 promila alkoholu w organizmie. W ten sposób zakończył on na najbliższe lata swoją karierę kierowcy. Oprócz zagrożenia karą 2 lat pozbawienia wolności, pijani kierujący uzyskują również sądowy zakaz kierowania pojazdami. Teraz 18-latek odpowie za swój czyn przed sądem.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptuję regulamin serwisu Truso.tv, którego administratorem jest Truso Media sp. z o.o. z siedzibą w Elblągu, przy ulicy zacisze 4/N. Kontakt pod adresem e-mail: [email protected] lub pod adresem korespondencyjnym siedziby spółki. Jednocześnie udzielam zgody na przetwarzanie danych wpisanych w formularzu i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach przesyłania informacji marketingowych firmy Truso Media Sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

Komentarze

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: AleksanderTreść komentarza: Dlaczego zdjęcia nie mają podanego autorstwa? Moje też tam są.Data dodania komentarza: 8.03.2025, 11:06Źródło komentarza: Elbląg lata 70' 80 ' 90 ' (sprawdź czy rozpoznasz co jest na zdjęciu)Autor komentarza: Lomasz TisTreść komentarza: Trochę szkoda że nie dostaniemy prezydenta Polski który walczyłby o większe dopłaty to podażu a nie popytuData dodania komentarza: 17.02.2025, 22:11Źródło komentarza: Magdalena Biejat: Rynek kredytowy to nie Dziki Zachód [WIDEO]Autor komentarza: roztTreść komentarza: Jewropejskie standardy...Data dodania komentarza: 21.01.2025, 20:30Źródło komentarza: 27 stycznia 1832 - masakra w FiszewieAutor komentarza: Don Zalesko (YTchanel.)Treść komentarza: Będzie wsparcie publikiData dodania komentarza: 2.12.2024, 15:42Źródło komentarza: Tauron Puchar Polski kobiet po raz pierwszy w Elblągu [WIDEO]Autor komentarza: lolTreść komentarza: xdddddddData dodania komentarza: 22.10.2024, 22:24Źródło komentarza: Pomimo wszystkiego, szukajmy w ludziach dobra...Autor komentarza: śmiech na saliTreść komentarza: niezła melina... koleś zagadał, a baba co? "to ja idę sobie zupę ugotować", widać że się znali i chlali, był tam równo 1000zł? a może 990zł albo 1100zł? a może tylko 200zł? 100zł wydali i 100zł zostało? chłop chwalił się garnkiem "złota" i go przewalili, "Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania sprawców" aha poszukiwali sąsiadów... dziwne że nie umorzyli z powodu nie wykrycia sprawców XDData dodania komentarza: 10.09.2024, 02:44Źródło komentarza: Ukradli garnek bilonu
Reklama