W czwartek orkiestrowe karaoke, w sobotę owsiakowa dyskoteka , a w niedzielę finał z kwestą uliczną, koncertami, licytacjami oraz nieodłącznym światełkiem do nieba – tak w skrócie wyglądać będzie XX edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Braniewie. W ramach WOŚP wystartuje także pierwszy etap Zimowego Maratonu na Raty.
Reklama
W Braniewie już zaczynają granie
W czwartek orkiestrowe karaoke, w sobotę owsiakowa dyskoteka, a w niedzielę finał z kwestą uliczną, koncertami, licytacjami oraz nieodłącznym światełkiem do nieba – tak w skrócie wyglądać będzie XX edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Braniewie.
- 04.01.2012 12:24 (aktualizacja 17.08.2023 19:48)
Reklama


![Pożar sortowni śmieci w Elblągu. Służby w akcji [WIDEO, GALERIA ZDJĘĆ] Pożar sortowni śmieci w Elblągu. Służby w akcji [WIDEO, GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.truso.tv/data/articles/sm-16x9-pozar-sortowni-smieci-w-elblagu-sluzby-w-akcji-wideo-galeria-zdjec-1761472668.jpg)
![Pożar sortowni śmieci w Elblągu. Konferencja Prezydenta Elbląga i Wicewojewody [WIDEO] Pożar sortowni śmieci w Elblągu. Konferencja Prezydenta Elbląga i Wicewojewody [WIDEO]](https://static2.truso.tv/data/articles/sm-16x9-pozar-sortowni-smieci-w-elblagu-konferencja-prezydenta-elblaga-i-wicewojewody-wideo-1761472648.jpg)

Napisz komentarz
Komentarze