Tomasz Gliniecki pokazuje, gdzie zrobione zostały wojenne zdjęcia, publikowane w sowieckich gazetach. Wizyta fotoreporterów w zdobywanym Elbingu zaczyna się w miejscu, które na mapach raz jest, a raz go nie ma.
Okruchy czasów wojny 8 - Co jest, a czego nie ma na mapie
Tomasz Gliniecki pokazuje, gdzie zrobione zostały wojenne zdjęcia,
publikowane w sowieckich gazetach.
- 22.04.2012 20:54 (aktualizacja 17.08.2023 11:57)
Reklama


![Pożar sortowni śmieci w Elblągu. Służby w akcji [WIDEO, GALERIA ZDJĘĆ] Pożar sortowni śmieci w Elblągu. Służby w akcji [WIDEO, GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.truso.tv/data/articles/sm-16x9-pozar-sortowni-smieci-w-elblagu-sluzby-w-akcji-wideo-galeria-zdjec-1761472668.jpg)
![Pożar sortowni śmieci w Elblągu. Konferencja Prezydenta Elbląga i Wicewojewody [WIDEO] Pożar sortowni śmieci w Elblągu. Konferencja Prezydenta Elbląga i Wicewojewody [WIDEO]](https://static2.truso.tv/data/articles/sm-16x9-pozar-sortowni-smieci-w-elblagu-konferencja-prezydenta-elblaga-i-wicewojewody-wideo-1761472648.jpg)

Napisz komentarz
Komentarze