Razem cieplej
Ponad 70 procent elblążan korzysta z ciepła dostarczanego przez Elbląskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej. Liczba ta może szybko wzrosnąć, bo EPEC prowadzi kampanię, która ma zachęcić indywidualnych mieszkańców miasta, firmy i instytucje do przyłączenia się do miejskiej sieci ciepłowniczej.
- 08.05.2012 13:27 (aktualizacja 19.08.2023 13:48)
Ponad 70 procent elblążan korzysta z ciepła dostarczanego przez Elbląskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej. Liczba ta może szybko wzrosnąć, bo EPEC prowadzi kampanię, która ma zachęcić indywidualnych mieszkańców miasta, firmy i instytucje do przyłączenia się do miejskiej sieci ciepłowniczej. Sprawa jest warta przemyślenia, bo EPEC to w tej chwili najtańsze źródło ciepła.
Reklama



![Requiem Mozarta zatrzymało czas w Galerii EL. Publiczność wypełniła salę po brzegi [GALERIA ZDJĘĆ] Requiem Mozarta zatrzymało czas w Galerii EL. Publiczność wypełniła salę po brzegi [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.truso.tv/data/articles/sm-16x9-requiem-mozarta-zatrzymalo-czas-w-galerii-el-publicznosc-wypelnila-sale-po-brzegi-galeria-zdjec-1762188198.jpg)

Napisz komentarz
Komentarze