Reklama
Policja szuka poszkodowanych
Oszustwa w internecie coraz częściej zdarzają się na dużą skalę. Przedstawiciel jednej z firm pośredniczących w sprzedaży mieszkań, mieszczącej się przy ul. Nitschmana w Elblągu, oferował w serwisie aukcyjnym wynajem apartamentów, po czym nie wywiązywał się z umowy.
- 18.05.2012 14:29 (aktualizacja 19.08.2023 15:15)
Oszustwa w internecie coraz częściej zdarzają się na dużą skalę. Przedstawiciel jednej z firm pośredniczących w sprzedaży mieszkań, mieszczącej się przy ul. Nitschmana w Elblągu, oferował w serwisie aukcyjnym wynajem apartamentów, po czym nie wywiązywał się z umowy. W tej sprawie został zatrzymany 27-letni mężczyzna. Grzegorz S. trafił w ręce szczecińskiej policji, która zajmuje się sprawą nieuczciwej firmy. Elbląscy policjanci apelują do osób, które zostały oszukane, aby zgłaszały się do Komendy Miejskiej Policji.
Reklama



![Requiem Mozarta zatrzymało czas w Galerii EL. Publiczność wypełniła salę po brzegi [GALERIA ZDJĘĆ] Requiem Mozarta zatrzymało czas w Galerii EL. Publiczność wypełniła salę po brzegi [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.truso.tv/data/articles/sm-16x9-requiem-mozarta-zatrzymalo-czas-w-galerii-el-publicznosc-wypelnila-sale-po-brzegi-galeria-zdjec-1762188198.jpg)

Napisz komentarz
Komentarze