Nietypowa wizyta
Naszą redakcję odwiedzili mali goście, ogromnie ciekawi jak wygląda praca w telewizji. Czterolatki z przedszkola Przyjaciele Kubusia dowiedziały się m.in. jak powstają wiadomości elbląskie. Na własne oczy mogły również zobaczyć jak wygląda nasze studio.
- 14.06.2012 14:31 (aktualizacja 19.08.2023 18:14)
Naszą redakcję odwiedzili mali goście, ogromnie ciekawi jak wygląda praca w telewizji. Czterolatki z przedszkola Przyjaciele Kubusia dowiedziały się m.in. jak powstają wiadomości elbląskie. Na własne oczy mogły również zobaczyć jak wygląda nasze studio. I jak przystało na Przyjaciół Kubusia do tej wizyty mali odkrywcy przygotowali się śpiewająco.
Reklama



![Requiem Mozarta zatrzymało czas w Galerii EL. Publiczność wypełniła salę po brzegi [GALERIA ZDJĘĆ] Requiem Mozarta zatrzymało czas w Galerii EL. Publiczność wypełniła salę po brzegi [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.truso.tv/data/articles/sm-16x9-requiem-mozarta-zatrzymalo-czas-w-galerii-el-publicznosc-wypelnila-sale-po-brzegi-galeria-zdjec-1762188198.jpg)

Napisz komentarz
Komentarze