Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 17 sierpnia 2025 03:28
Reklama

Fireshow na urodziny Oddziału

Już 18 sierpnia (sobota) Elbląski Oddział Abstrakcyjny zrzeszający elbląską aktywną młodzież świętować będzie swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji zapraszamy wszystkich elblążan do udziału w naszym jubileuszu.
Fireshow na urodziny Oddziału

Do przodu Elbląg! Niech się dzieje! - te słowa najlepiej określają cele Elbląskiego Oddziału Abstrakcyjnego. EOA to grupa młodych, twórczych szalonych ludzi, którzy chcą z szarej elbląskiej codzienności wydobyć coś więcej.

Już od roku rozkręcamy Elbląg. 19 sierpnia 2011 roku zorganizowaliśmy naszą pierwszą akcję czyli „Bitwę na Poduszki” pod Bramą Targową. Nasze kolejne przedsięwzięcia cieszyły się coraz większą popularnością wśród młodzieży, jak i samych elblążan.

Dzięki organizowaniu i przyłączaniu się do różnych inicjatyw, chcemy promować nasze miasto jako ciekawe i inspirujące. Wychodząc przy tym niekiedy na przeciw wszystkim elbląskim malkontentom.

Z okazji I urodzin Oddziału przygotowaliśmy pokaz tańca z ogniem. Wspólnie z nami zaprezentuje się Pracownia Maswerk z Malborka oraz grupa Drakar z Braniewa. Poza pokazem, dla wszystkich zainteresowanych odbędą się warsztaty z pirotechniki scenicznej.

- Nasze spotkanie nie będzie kolejną szkółką tricków na kij czy poi. Skupimy się na tym, jak przy pomocy swojego sprzętu i posiadanych umiejętności zrobić spektakl, który przykuje uwagę widzów - zapowiada Szymon Klein z Pracowni Maswek. - Każdy zainteresowany przekona się, że nie poziom umiejętności kuglarskich decyduje o tym, czy zbudujemy więź z publicznością. Zapraszamy wszystkich, którzy występują lub planują występować na scenie czy na ulicy - niezależnie od poziomu umiejętności kuglarskich - dodaje Szymon.


PROGRAM:

18 sierpnia (sobota)

15.30 -18.00 - Warsztaty z pirotechniki scenicznej - prowadzenie: Szymon Klein Pracownia Maswerk
Miejsce: siedziba Stowarzyszenia Elbląg Europa (ul. Warszawska 55)

21.45 - Pokaz fireshow w wykonaniu Oddziałowców z gościnnym udziałem Pracowni Maswerk oraz grupy Drakar
Miejsce: Dziedziniec CS Galeria EL (ul. Kuśnierska 6)


Więcej informacji można znaleźć na naszym Oddziałowym profilu. Serdecznie zapraszamy! Do przodu Elbląg! Niech się dzieje!


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptuję regulamin serwisu Truso.tv, którego administratorem jest Truso Media sp. z o.o. z siedzibą w Elblągu, przy ulicy zacisze 4/N. Kontakt pod adresem e-mail: [email protected] lub pod adresem korespondencyjnym siedziby spółki. Jednocześnie udzielam zgody na przetwarzanie danych wpisanych w formularzu i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach przesyłania informacji marketingowych firmy Truso Media Sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

Komentarze

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: obserwatorTreść komentarza: Jak wszystko ze światowida, niewidoczne jak wiatr.Data dodania komentarza: 17.07.2025, 09:05Źródło komentarza: Wakacyjne propozycje od elbląskiego ŚwiatowidaAutor komentarza: MariuszTreść komentarza: SuperData dodania komentarza: 25.06.2025, 13:19Źródło komentarza: Jantar na fali historii. Najstarszy śródlądowy statek w „Pytaniu na Śniadanie”Autor komentarza: MariuszTreść komentarza: Od zamknięcia ul. Mącznej ulice Szkolna, Ślusarska i Janowska stały się darmowym parkingiem dla całego miasta. Kierowcy unikają płatnej strefy i niszczą te ulice nadmiernym ruchem. Remont bez wprowadzenia strefy płatnego parkowania to wyrzucanie pieniędzy w błoto, nowe nawierzchnie znów szybko się zdegradują. Oczekuję, że miasto wreszcie potraktuje ten problem poważnie i wprowadzi stosowne zmiany przy okazji planowanego remontu.Data dodania komentarza: 25.06.2025, 13:18Źródło komentarza: Dodatkowe 4 mln na drogi i 2,5 mln zł na gospodarkę odpadamiAutor komentarza: AleksanderTreść komentarza: Dlaczego zdjęcia nie mają podanego autorstwa? Moje też tam są.Data dodania komentarza: 8.03.2025, 11:06Źródło komentarza: Elbląg lata 70' 80 ' 90 ' (sprawdź czy rozpoznasz co jest na zdjęciu)Autor komentarza: Lomasz TisTreść komentarza: Trochę szkoda że nie dostaniemy prezydenta Polski który walczyłby o większe dopłaty to podażu a nie popytuData dodania komentarza: 17.02.2025, 22:11Źródło komentarza: Magdalena Biejat: Rynek kredytowy to nie Dziki Zachód [WIDEO]Autor komentarza: KatarzynaTreść komentarza: Dlaczego nie mozna ogladac truso w internecie?Data dodania komentarza: 2.02.2025, 17:36Źródło komentarza: OGLĄDAJ W INTERNECIE, TAK JAK W TELEWIZJI!
Reklama