Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 2 października 2025 00:17
Reklama

Wypadek na Łęczyckiej

Niedostosowanie prędkości jazdy do panujących na drodze warunków było najprawdopodobniej przyczyną wypadku, do którego doszło wczoraj na ul. Łęczyckiej. Cztery ranne osoby trafiły do szpitala. Szczegóły zdarzenia wyjaśni policyjne dochodzenie.
Wypadek na Łęczyckiej

Niedostosowanie prędkości jazdy do panujących na drodze warunków było najprawdopodobniej przyczyną wypadku, do którego doszło wczoraj na ul. Łęczyckiej. Cztery ranne osoby trafiły do szpitala. Szczegóły zdarzenia wyjaśni policyjne dochodzenie.

Sytuacja miała miejsce wczoraj około godziny 22.00. Kierujący osobowym fordem 21-letni mężczyzna jechał ul. Łęczycką w kierunku ul. Rawskiej. W pewnym momencie nie zapanował nad autem i uderzył w przydrożne drzewo. W samochodzie oprócz kierującego znajdowała się trójka innych pasażerów: 45-letnia kobieta, 12-letnia dziewczyna oraz 14-letni chłopak. Wszyscy odnieśli obrażenia w postaci złamań. W najcięższym stanie była 45-latka. Poszkodowani w wypadku zostali przewiezieni karetkami do szpitala. Pracujący na miejscu policjanci zbadali alkotestem 21-letniego kierowcę. Mężczyzna był trzeźwy. Ruch w miejscu wypadku był zablokowany przez około 2 godziny. Szczegóły zdarzenia wyjaśni policyjne dochodzenie.

Policja przypomina kierowcom o zmieniającej się aurze i utrudnionych warunkach na drodze, przymrozki mogą powodować miejscowe oblodzenia jezdni. Należy więc zachować szczególną ostrożność oraz ograniczać prędkość.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptuję regulamin serwisu Truso.tv, którego administratorem jest Truso Media sp. z o.o. z siedzibą w Elblągu, przy ulicy zacisze 4/N. Kontakt pod adresem e-mail: [email protected] lub pod adresem korespondencyjnym siedziby spółki. Jednocześnie udzielam zgody na przetwarzanie danych wpisanych w formularzu i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach przesyłania informacji marketingowych firmy Truso Media Sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

Komentarze

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: obserwatorTreść komentarza: Jak wszystko ze światowida, niewidoczne jak wiatr.Data dodania komentarza: 17.07.2025, 09:05Źródło komentarza: Wakacyjne propozycje od elbląskiego ŚwiatowidaAutor komentarza: MariuszTreść komentarza: SuperData dodania komentarza: 25.06.2025, 13:19Źródło komentarza: Jantar na fali historii. Najstarszy śródlądowy statek w „Pytaniu na Śniadanie”Autor komentarza: MariuszTreść komentarza: Od zamknięcia ul. Mącznej ulice Szkolna, Ślusarska i Janowska stały się darmowym parkingiem dla całego miasta. Kierowcy unikają płatnej strefy i niszczą te ulice nadmiernym ruchem. Remont bez wprowadzenia strefy płatnego parkowania to wyrzucanie pieniędzy w błoto, nowe nawierzchnie znów szybko się zdegradują. Oczekuję, że miasto wreszcie potraktuje ten problem poważnie i wprowadzi stosowne zmiany przy okazji planowanego remontu.Data dodania komentarza: 25.06.2025, 13:18Źródło komentarza: Dodatkowe 4 mln na drogi i 2,5 mln zł na gospodarkę odpadamiAutor komentarza: AleksanderTreść komentarza: Dlaczego zdjęcia nie mają podanego autorstwa? Moje też tam są.Data dodania komentarza: 8.03.2025, 11:06Źródło komentarza: Elbląg lata 70' 80 ' 90 ' (sprawdź czy rozpoznasz co jest na zdjęciu)Autor komentarza: Lomasz TisTreść komentarza: Trochę szkoda że nie dostaniemy prezydenta Polski który walczyłby o większe dopłaty to podażu a nie popytuData dodania komentarza: 17.02.2025, 22:11Źródło komentarza: Magdalena Biejat: Rynek kredytowy to nie Dziki Zachód [WIDEO]Autor komentarza: KatarzynaTreść komentarza: Dlaczego nie mozna ogladac truso w internecie?Data dodania komentarza: 2.02.2025, 17:36Źródło komentarza: OGLĄDAJ W INTERNECIE, TAK JAK W TELEWIZJI!
Reklama