Ekologia i działalność gospodarcza muszą iść w parze. Urszula Małek, laureatka Nagrody Prezydenta Elbląga w tej dziedzinie, od lat pomaga firmom sprostać surowym wymogom przepisów ochrony środowiska. Jej klientami są przedsiębiorstwa produkcyjne, usługowe i budowlane z województwa warmińsko-mazurskiego i pomorskiego.
Ochrona środowiska: Urszula Małek
Ekologia i działalność gospodarcza muszą iść w parze. Urszula Małek, laureatka Nagrody Prezydenta Elbląga w tej dziedzinie, od lat pomaga firmom sprostać surowym wymogom przepisów ochrony środowiska. Jej klientami są przedsiębiorstwa produkcyjne, usługowe i budowlane z
- 06.01.2016 19:02 (aktualizacja 21.08.2023 06:32)
Reklama
![Elbląg zatańczył po polsku. Folklor wrócił na parkiet i poruszył publiczność [FOTO] Elbląg zatańczył po polsku. Folklor wrócił na parkiet i poruszył publiczność [FOTO]](https://static2.truso.tv/data/articles/sm-16x9-elblag-zatanczyl-po-polsku-folklor-wrocil-na-parkiet-i-poruszyl-publicznosc-foto-1768747038.jpg)


![Przed nami piąta edycja Ultra Wysoczyzny [ROZMOWA WIDEO] Przed nami piąta edycja Ultra Wysoczyzny [ROZMOWA WIDEO]](https://static2.truso.tv/data/articles/sm-16x9-przed-nami-piata-edycja-ultra-wysoczyzny-rozmowa-wideo-1769077370.jpg)

Napisz komentarz
Komentarze