Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 2 maja 2025 10:02
Reklama

List Otwarty Solidarnej Polski do komisarza

Wzywam Pana Marka Bojarskiego Komisarza Miasta Elbląg, a zarazem wiernego członka Platformy Obywatelskiej do odstąpienia od decyzji przeprowadzenia konkursów na stanowiska dyrektorów placówek oświatowych w Elblągu.

Wzywam Pana Marka Bojarskiego Komisarza Miasta Elbląg, a zarazem wiernego członka Platformy Obywatelskiej do odstąpienia od decyzji przeprowadzenia konkursów na stanowiska dyrektorów placówek oświatowych w Elblągu. Takie zachowanie Komisarza powołanego na to stanowisko na bardzo krótki okres czasu i to jak powszechnie sądzono do wypełnienia ściśle określonych zadań tj. dla zapewnienia prawidłowego funkcjonowania urzędu oraz miasta, jest nie tylko nieetyczne i zaprzecza dobrym obyczajom, ale także jest bardzo szkodliwe dla mieszkańców Elbląga, wywołując u nich niepokój i wzmagając poczucie niesprawiedliwości i bezradności wobec rządzących. Trzeba mieć bowiem na względzie fakt, iż obywatele naszego miasta wyraźnie dali do zrozumienia poprzez referendum, że sami chcą decydować o przyszłości Elbląga i w związku z tym apeluję do Pana Komisarza o uszanowanie woli wyborców i przedłożenie jej ponad partykularne interesy własnej partii, która to najwyraźniej nadal chce zarządzać naszym miastem.
Mając na uwadze powyższe oczywistym staje się, iż to nowo wybrane władze miasta powinny przeprowadzić rozstrzygnięcia postępowań konkursowych na stanowiska dyrektorów placówek oświatowych, których kadencja upływa dopiero 31 sierpnia 2013 r., albowiem tylko one będą dysponować mandatem zaufania społecznego pochodzącym bezpośrednio z wyborów powszechnych.

Paweł Kowszyński, pełnomocnik Solidarnej Polski na okręg elbląski


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptuję regulamin serwisu Truso.tv, którego administratorem jest Truso Media sp. z o.o. z siedzibą w Elblągu, przy ulicy zacisze 4/N. Kontakt pod adresem e-mail: [email protected] lub pod adresem korespondencyjnym siedziby spółki. Jednocześnie udzielam zgody na przetwarzanie danych wpisanych w formularzu i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach przesyłania informacji marketingowych firmy Truso Media Sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

Komentarze

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: AleksanderTreść komentarza: Dlaczego zdjęcia nie mają podanego autorstwa? Moje też tam są.Data dodania komentarza: 8.03.2025, 11:06Źródło komentarza: Elbląg lata 70' 80 ' 90 ' (sprawdź czy rozpoznasz co jest na zdjęciu)Autor komentarza: Lomasz TisTreść komentarza: Trochę szkoda że nie dostaniemy prezydenta Polski który walczyłby o większe dopłaty to podażu a nie popytuData dodania komentarza: 17.02.2025, 22:11Źródło komentarza: Magdalena Biejat: Rynek kredytowy to nie Dziki Zachód [WIDEO]Autor komentarza: roztTreść komentarza: Jewropejskie standardy...Data dodania komentarza: 21.01.2025, 20:30Źródło komentarza: 27 stycznia 1832 - masakra w FiszewieAutor komentarza: Don Zalesko (YTchanel.)Treść komentarza: Będzie wsparcie publikiData dodania komentarza: 2.12.2024, 15:42Źródło komentarza: Tauron Puchar Polski kobiet po raz pierwszy w Elblągu [WIDEO]Autor komentarza: lolTreść komentarza: xdddddddData dodania komentarza: 22.10.2024, 22:24Źródło komentarza: Pomimo wszystkiego, szukajmy w ludziach dobra...Autor komentarza: śmiech na saliTreść komentarza: niezła melina... koleś zagadał, a baba co? "to ja idę sobie zupę ugotować", widać że się znali i chlali, był tam równo 1000zł? a może 990zł albo 1100zł? a może tylko 200zł? 100zł wydali i 100zł zostało? chłop chwalił się garnkiem "złota" i go przewalili, "Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania sprawców" aha poszukiwali sąsiadów... dziwne że nie umorzyli z powodu nie wykrycia sprawców XDData dodania komentarza: 10.09.2024, 02:44Źródło komentarza: Ukradli garnek bilonu
Reklama