Braniewski Amfiteatr Miejski zamienił się w sobotę wieczorem (29.06.2013) w bajeczną wyspę Dodogaskar. W podróż w nieznane zaprosiła Doda, która była gwiazdą tegorocznych Dni Braniewa. Amfiteatr "pękał w szwach". Wcześniej publiczność miała okazję bawić się m.in. przy występach romskiego zespołu Hitano, grupy Biłyj Bereh i Bartosza Dębskiego. Pogoda nie przeszkadzała "świętującym". Deszcz zaczął padać dopiero w nocy, po zakończeniu plenerowych występów, a sobota upłynęła pod znakiem słońca i letniej zabawy.
Dodogaskar w Braniewie
Braniewski Amfiteatr Miejski zamienił się w sobotę wieczorem (29.06.2013) w bajeczną wyspę Dodogaskar. W podróż w nieznane zaprosiła Doda, która była gwiazdą tegorocznych Dni Braniewa. Amfiteatr "pękał w szwach".
- 01.07.2013 12:05 (aktualizacja 18.08.2023 15:22)
Reklama


![Pożar sortowni śmieci w Elblągu. Służby w akcji [WIDEO, GALERIA ZDJĘĆ] Pożar sortowni śmieci w Elblągu. Służby w akcji [WIDEO, GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.truso.tv/data/articles/sm-16x9-pozar-sortowni-smieci-w-elblagu-sluzby-w-akcji-wideo-galeria-zdjec-1761472668.jpg)
![Pożar sortowni śmieci w Elblągu. Konferencja Prezydenta Elbląga i Wicewojewody [WIDEO] Pożar sortowni śmieci w Elblągu. Konferencja Prezydenta Elbląga i Wicewojewody [WIDEO]](https://static2.truso.tv/data/articles/sm-16x9-pozar-sortowni-smieci-w-elblagu-konferencja-prezydenta-elblaga-i-wicewojewody-wideo-1761472648.jpg)

Napisz komentarz
Komentarze