Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 4 maja 2025 03:35
Reklama

Radni zdecydowali o losie spółki Aquapark

Radni zdecydowali o likwidacji spółki Aquapark. Za uchwałą dotyczącą likwidacji spółki głosowali radni PiS, SLD, oraz KWW Witolda Wróblewskiego. Przypomnijmy, że likwidacja spółki miała być jedną najpilniejszych decyzji nowego prezydenta.

Radni zdecydowali o likwidacji spółki Aquapark. Za uchwałą dotyczącą likwidacji spółki głosowali radni PiS, SLD, oraz KWW Witolda Wróblewskiego. Przypomnijmy, że likwidacja spółki miała być jedną najpilniejszych decyzji nowego prezydenta.

Radni PO proponowali zmianę profilu działalności spółki, na bardziej efektywną, jednocześnie przekonując, że nie warto rezygnować z prób pozyskania inwestora na budowę wodnego kompleksu. Paweł Fedorczyk, radny PiS namawiał innych radnych do głosowania za uchwałą argumentując, że należy zlikwidować „fikcję”. Głosowanie nad uchwałą poprzedziła dość długa dyskusja na temat działalności spółki, oraz obecnej sytuacji miejskiego basenu otwartego. 16 radnych za, 3 przeciw, 3 się wstrzymało, jeden radny nie głosował – takim wynikiem zakończyło się głosowanie nad uchwałą w sprawie likwidacji spółki Aquapark. Więcej o tym powiemy w jutrzejszym wydaniu wiadomości elbląskich.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptuję regulamin serwisu Truso.tv, którego administratorem jest Truso Media sp. z o.o. z siedzibą w Elblągu, przy ulicy zacisze 4/N. Kontakt pod adresem e-mail: [email protected] lub pod adresem korespondencyjnym siedziby spółki. Jednocześnie udzielam zgody na przetwarzanie danych wpisanych w formularzu i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach przesyłania informacji marketingowych firmy Truso Media Sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

Komentarze

ReklamaAdvertisement
KOMENTARZE
Autor komentarza: AleksanderTreść komentarza: Dlaczego zdjęcia nie mają podanego autorstwa? Moje też tam są.Data dodania komentarza: 8.03.2025, 11:06Źródło komentarza: Elbląg lata 70' 80 ' 90 ' (sprawdź czy rozpoznasz co jest na zdjęciu)Autor komentarza: Lomasz TisTreść komentarza: Trochę szkoda że nie dostaniemy prezydenta Polski który walczyłby o większe dopłaty to podażu a nie popytuData dodania komentarza: 17.02.2025, 22:11Źródło komentarza: Magdalena Biejat: Rynek kredytowy to nie Dziki Zachód [WIDEO]Autor komentarza: roztTreść komentarza: Jewropejskie standardy...Data dodania komentarza: 21.01.2025, 20:30Źródło komentarza: 27 stycznia 1832 - masakra w FiszewieAutor komentarza: Don Zalesko (YTchanel.)Treść komentarza: Będzie wsparcie publikiData dodania komentarza: 2.12.2024, 15:42Źródło komentarza: Tauron Puchar Polski kobiet po raz pierwszy w Elblągu [WIDEO]Autor komentarza: lolTreść komentarza: xdddddddData dodania komentarza: 22.10.2024, 22:24Źródło komentarza: Pomimo wszystkiego, szukajmy w ludziach dobra...Autor komentarza: śmiech na saliTreść komentarza: niezła melina... koleś zagadał, a baba co? "to ja idę sobie zupę ugotować", widać że się znali i chlali, był tam równo 1000zł? a może 990zł albo 1100zł? a może tylko 200zł? 100zł wydali i 100zł zostało? chłop chwalił się garnkiem "złota" i go przewalili, "Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania sprawców" aha poszukiwali sąsiadów... dziwne że nie umorzyli z powodu nie wykrycia sprawców XDData dodania komentarza: 10.09.2024, 02:44Źródło komentarza: Ukradli garnek bilonu
Reklama