Nagroda prezydenta Elbląga - Jerzy Dąbrowski
To nagroda szczególna, której niestety laureat nie zdążył odebrać. Jerzy Dąbrowski był zawodnikiem Startu Elbląg i trenerem lekkiej atletyki w Integracyjnym Klubie Sportowym Atak. Wychował kilka pokoleń elbląskich sportowców. Od dłuższego czasu zmagał się z ciężką chorobą, zmarł 19 grudnia. Nagrodę
- 07.01.2014 15:20 (aktualizacja 03.08.2023 00:37)
To nagroda szczególna, której niestety laureat nie zdążył odebrać. Jerzy Dąbrowski był zawodnikiem Startu Elbląg i trenerem lekkiej atletyki w Integracyjnym Klubie Sportowym Atak. Wychował kilka pokoleń elbląskich sportowców. Od dłuższego czasu zmagał się z ciężką chorobą, zmarł 19 grudnia. Nagrodę prezydenta Elbląga w kategorii sport i turystyka odebrała żona Pana Jerzego, a wszyscy obecni uczcili jego pamięć minutą ciszy.
Reklama
![Elbląg zatańczył po polsku. Folklor wrócił na parkiet i poruszył publiczność [FOTO] Elbląg zatańczył po polsku. Folklor wrócił na parkiet i poruszył publiczność [FOTO]](https://static2.truso.tv/data/articles/sm-16x9-elblag-zatanczyl-po-polsku-folklor-wrocil-na-parkiet-i-poruszyl-publicznosc-foto-1768747038.jpg)


![Przed nami piąta edycja Ultra Wysoczyzny [ROZMOWA WIDEO] Przed nami piąta edycja Ultra Wysoczyzny [ROZMOWA WIDEO]](https://static2.truso.tv/data/articles/sm-16x9-przed-nami-piata-edycja-ultra-wysoczyzny-rozmowa-wideo-1769077370.jpg)

Napisz komentarz
Komentarze