Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 21 maja 2025 20:19
Reklama

Uczyli jak ratować tonących

Wchodząc na zamarznięte akweny powinniśmy pamiętać, że lód jest niebezpieczny i zdradliwy. Prawdziwe problemy zaczynają się jednak w momencie, kiedy wpadniemy do wody.
Kliknij aby odtworzyć

Wchodząc na zamarznięte akweny powinniśmy pamiętać, że lód jest niebezpieczny i zdradliwy. Prawdziwe problemy zaczynają się jednak w momencie, kiedy wpadniemy do wody. I właśnie o tym jak zapobiegać takim sytuacjom i jak udzielać pomocy osobom pod którymi załamie się lód mówili podczas specjalnego pokazu ratownicy z Elbląskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.  
 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptuję regulamin serwisu Truso.tv, którego administratorem jest Truso Media sp. z o.o. z siedzibą w Elblągu, przy ulicy zacisze 4/N. Kontakt pod adresem e-mail: [email protected] lub pod adresem korespondencyjnym siedziby spółki. Jednocześnie udzielam zgody na przetwarzanie danych wpisanych w formularzu i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach przesyłania informacji marketingowych firmy Truso Media Sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

Komentarze

Reklama
Reklama