Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 7 czerwca 2026 21:42
Reklama

Niech sport nas łączy. Świąteczne słowa UKS Silvant Kajak Elbląg

Klub Sportowy UKS Silvant Kajak Elbląg przesyła świąteczne życzenia wszystkim mieszkańcom Elbląga oraz sportowcom – tym najmłodszym i tym doświadczonym. To ciepły, lokalny gest, który pokazuje, że sport to coś więcej niż rywalizacja.

Działacze i zawodnicy klubu życzą złotych medali wygrywanych w meczu dumy z Elbląga, codziennej radości oraz wspólnej energii płynącej ze sportu. Podkreślają, że sport łączy ludzi i buduje relacje – na boisku i poza nim.

W świątecznym przesłaniu nie zabrakło też życzeń pomyślności, spokoju, domowego ciepła i rodzinnej atmosfery. To słowa, które trafiają do każdego – niezależnie od wieku i sportowych wyników.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptuję regulamin serwisu Truso.tv, którego administratorem jest Truso Media sp. z o.o. z siedzibą w Elblągu, przy ulicy zacisze 4/N. Kontakt pod adresem e-mail: [email protected] lub pod adresem korespondencyjnym siedziby spółki. Jednocześnie udzielam zgody na przetwarzanie danych wpisanych w formularzu i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach przesyłania informacji marketingowych firmy Truso Media Sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: europolitan Treść komentarza: W Warszawie też widziałem ten książkomat. Aż się zdziwiłem, że takie coś jest. Data dodania komentarza: 1.10.2025, 23:31 Źródło komentarza: W Elblągu pojawił się nowy książkomat [WIDEO] Autor komentarza: MM Treść komentarza: To jest dla życia miasta bardzo ważna inwestycja. Data dodania komentarza: 29.09.2025, 15:08 Źródło komentarza: Elbląg może pochwalić się nowoczesną oczyszczalnią ścieków Autor komentarza: obserwator Treść komentarza: Jak wszystko ze światowida, niewidoczne jak wiatr. Data dodania komentarza: 17.07.2025, 09:05 Źródło komentarza: Wakacyjne propozycje od elbląskiego Światowida Autor komentarza: Mariusz Treść komentarza: Super Data dodania komentarza: 25.06.2025, 13:19 Źródło komentarza: Jantar na fali historii. Najstarszy śródlądowy statek w „Pytaniu na Śniadanie” Autor komentarza: Mariusz Treść komentarza: Od zamknięcia ul. Mącznej ulice Szkolna, Ślusarska i Janowska stały się darmowym parkingiem dla całego miasta. Kierowcy unikają płatnej strefy i niszczą te ulice nadmiernym ruchem. Remont bez wprowadzenia strefy płatnego parkowania to wyrzucanie pieniędzy w błoto, nowe nawierzchnie znów szybko się zdegradują. Oczekuję, że miasto wreszcie potraktuje ten problem poważnie i wprowadzi stosowne zmiany przy okazji planowanego remontu. Data dodania komentarza: 25.06.2025, 13:18 Źródło komentarza: Dodatkowe 4 mln na drogi i 2,5 mln zł na gospodarkę odpadami
Reklama
Reklama