Od około pięciu lat trwa budowa cerkwi przy ul. Traugutta. Świątynia pnie się w górę – na jej szczycie już podziwiać można złotą kopułę oraz krzyż. W tym roku proboszcz parafii greckokatolickiej planuje dokończyć budowę dachu. To, kiedy budowla zostanie skończona na razie nie wiadomo. Wszystko zależy od funduszy, które pochodzą od wiernych.
Reklama
Cerkiew rośnie w oczach
Od około pięciu lat trwa budowa cerkwi przy ul. Traugutta. Świątynia pnie się w górę – na jej szczycie już podziwiać można złotą kopułę oraz krzyż. W tym roku proboszcz parafii greckokatolickiej planuje dokończyć budowę dachu.
- 23.10.2014 11:13 (aktualizacja 03.08.2023 04:13)
Reklama
![Elbląg zatańczył po polsku. Folklor wrócił na parkiet i poruszył publiczność [FOTO] Elbląg zatańczył po polsku. Folklor wrócił na parkiet i poruszył publiczność [FOTO]](https://static2.truso.tv/data/articles/sm-16x9-elblag-zatanczyl-po-polsku-folklor-wrocil-na-parkiet-i-poruszyl-publicznosc-foto-1768747038.jpg)


![Przed nami piąta edycja Ultra Wysoczyzny [ROZMOWA WIDEO] Przed nami piąta edycja Ultra Wysoczyzny [ROZMOWA WIDEO]](https://static2.truso.tv/data/articles/sm-16x9-przed-nami-piata-edycja-ultra-wysoczyzny-rozmowa-wideo-1769077370.jpg)

Napisz komentarz
Komentarze