Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 4 listopada 2025 20:31
Reklama

Klasyki spotkały się w Elblągu [FOTO]

Elblążanie lubią klasyki, a świadczyć może o tym frekwencja, która dopisała na dzisiejszym (11.05) zlocie klasyków.
Klasyki spotkały się w Elblągu [FOTO]

Autor: Łukasz Nosarzewski

Na parkingu pod Górą Chrobrego trwa X spotkanie elbląskich klasyków. Zgodnie z założonym planem elblążanie mogą podziwiać klasyki jeszcze do godziny 18:00.

Na wydarzeniu organizowanym przez grupę Elbląskie Klasyki  można oglądać klasyki motoryzacji zarówno polskiej, jak i zagranicznej, auta oraz motocykle.

"Standardowo widzimy się po to, aby zaprezentować swoje auta, motocykle, integrować się, wymieniać doświadczeniami, porozmawiać"

-  mówią organizatorzy.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 15, jego koniec zaplanowany jest na godzinę 19:00.

Poniżej zdjęcia.

ŁN


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptuję regulamin serwisu Truso.tv, którego administratorem jest Truso Media sp. z o.o. z siedzibą w Elblągu, przy ulicy zacisze 4/N. Kontakt pod adresem e-mail: [email protected] lub pod adresem korespondencyjnym siedziby spółki. Jednocześnie udzielam zgody na przetwarzanie danych wpisanych w formularzu i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach przesyłania informacji marketingowych firmy Truso Media Sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

Komentarze

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: europolitanTreść komentarza: W Warszawie też widziałem ten książkomat. Aż się zdziwiłem, że takie coś jest.Data dodania komentarza: 1.10.2025, 23:31Źródło komentarza: W Elblągu pojawił się nowy książkomat [WIDEO]Autor komentarza: MMTreść komentarza: To jest dla życia miasta bardzo ważna inwestycja.Data dodania komentarza: 29.09.2025, 15:08Źródło komentarza: Elbląg może pochwalić się nowoczesną oczyszczalnią ściekówAutor komentarza: obserwatorTreść komentarza: Jak wszystko ze światowida, niewidoczne jak wiatr.Data dodania komentarza: 17.07.2025, 09:05Źródło komentarza: Wakacyjne propozycje od elbląskiego ŚwiatowidaAutor komentarza: MariuszTreść komentarza: SuperData dodania komentarza: 25.06.2025, 13:19Źródło komentarza: Jantar na fali historii. Najstarszy śródlądowy statek w „Pytaniu na Śniadanie”Autor komentarza: MariuszTreść komentarza: Od zamknięcia ul. Mącznej ulice Szkolna, Ślusarska i Janowska stały się darmowym parkingiem dla całego miasta. Kierowcy unikają płatnej strefy i niszczą te ulice nadmiernym ruchem. Remont bez wprowadzenia strefy płatnego parkowania to wyrzucanie pieniędzy w błoto, nowe nawierzchnie znów szybko się zdegradują. Oczekuję, że miasto wreszcie potraktuje ten problem poważnie i wprowadzi stosowne zmiany przy okazji planowanego remontu.Data dodania komentarza: 25.06.2025, 13:18Źródło komentarza: Dodatkowe 4 mln na drogi i 2,5 mln zł na gospodarkę odpadami
Reklama