Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 04:31
Reklama

Poszukiwany listem gończym miał przy sobie narkotyki

Policjanci kryminalni z Elbląga zatrzymali wczoraj 31-letniego mężczyznę, który był poszukiwany listem gończym do odbycia kary 90 dni aresztu. Wcześniej spowodował kolizję drogową w stanie nietrzeźwym i nie zastosował się do wyroku. U zatrzymanego policjanci zabezpieczyli marihuanę. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Poszukiwany listem gończym miał przy sobie narkotyki

Policjanci kryminalni z Elbląga zatrzymali wczoraj 31-letniego mężczyznę, który był poszukiwany listem gończym do odbycia kary 90 dni aresztu. Wcześniej spowodował kolizję drogową w stanie nietrzeźwym i nie zastosował się do wyroku. U zatrzymanego policjanci zabezpieczyli marihuanę. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci mieli informację, że w jednym z mieszkań przy ulicy Wyczółkowskiego w Elblągu może przebywać 31-letni Paweł S. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy w Elblągu do odbycia kary 90 dni aresztu. Spowodował kolizje w stanie nietrzeźwym i nie zastosował się do wyroku. W piwnicy, którą użytkował policjanci zabezpieczyli ponad 9 gram marihuany oraz wagę elektroniczną. Paweł S. przyznał się do posiadania narkotyków. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptuję regulamin serwisu Truso.tv, którego administratorem jest Truso Media sp. z o.o. z siedzibą w Elblągu, przy ulicy zacisze 4/N. Kontakt pod adresem e-mail: [email protected] lub pod adresem korespondencyjnym siedziby spółki. Jednocześnie udzielam zgody na przetwarzanie danych wpisanych w formularzu i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach przesyłania informacji marketingowych firmy Truso Media Sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama