Informujemy, że na poniedziałek (24 marca) zaplanowano rozpoczęcie prac remontowych na ul. Mierosławskiego. Zakres obejmować będzie odcinkową naprawę zapadniętej nawierzchni kamiennej. W związku z prowadzonymi pracami mogą wystąpić utrudnienia w ruchu. Prosimy kierowców i pieszych o szczególną ostrożność i dostosowywanie się do poleceń osób kierujących ruchem.
Jednocześnie informujemy, że w ramach bieżącego utrzymania dróg prowadzone będą kolejne naprawy związane z łataniem ubytków w jezdni. Prace będą prowadzone sukcesywnie na ponad 20 ulicach (m.in. Bema, Browarnej, Dolnej, Grochowskiej, Fromborskiej, Hetmańskiej, Królewieckiej, Żeglarskiej). Informujemy, że w związku z prowadzonymi pracami również mogą pojawić się tymczasowe utrudnienia.
UM w Elblągu



![Drzwi Otwarte w ZSEiO. Uczniowie poznali kierunki i atmosferę szkoły [WIDEO] Drzwi Otwarte w ZSEiO. Uczniowie poznali kierunki i atmosferę szkoły [WIDEO]](https://static2.truso.tv/data/articles/sm-16x9-drzwi-otwarte-w-zseio-uczniowie-poznali-kierunki-i-atmosfere-szkoly-wideo-1774522779.jpg)


Napisz komentarz
Komentarze