Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 5 sierpnia 2025 16:05
Reklama

Nowe stojaki rowerowe pojawią się przy szkole muzycznej. Gdzie jeszcze powinny? [WIDEO]

Urząd Miejski w Elblągu organizuje konsultacje społeczne, których celem jest wskazanie miejsca dla nowych parkingów rowerowych oraz kolejnych podpórek rowerowych w przestrzeni Elbląga.
Nowe stojaki rowerowe pojawią się przy szkole muzycznej. Gdzie jeszcze powinny? [WIDEO]

Mieszkańcy mają dowolność wyboru, ale warto pamiętać, że podpórki rowerowe stawia się przy drogach rowerowych przede wszystkim na skrzyżowaniach z sygnalizacją świetlną lub przed przejazdami kolejowymi. Warto się rozejrzeć i zastanowić. Tymczasem w 2025 roku nowe stojaki rowerowe  pojawią się przed elbląskimi szkołami, które ich nie posiadają lub ich liczba jest za mała. Inwestycja planowana jest już  m.in. przed elbląską szkołą muzyczną. 

Konkretnie tu przed szkołą Muzyczna będziemy zwiększali liczbę. Jest to wynik interpelacji radnego Karola Bidzińskiego. Tego typu akcja będzie przeprowadzona w przestrzeni miejskiej, także poza szkołami. Będziemy się pytać mieszkańców, gdzie w ich ocenie najbardziej takie stojaki potrzebne są. 

Magistrat na zgłoszenia czeka do 23 lutego.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptuję regulamin serwisu Truso.tv, którego administratorem jest Truso Media sp. z o.o. z siedzibą w Elblągu, przy ulicy zacisze 4/N. Kontakt pod adresem e-mail: [email protected] lub pod adresem korespondencyjnym siedziby spółki. Jednocześnie udzielam zgody na przetwarzanie danych wpisanych w formularzu i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach przesyłania informacji marketingowych firmy Truso Media Sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

Komentarze

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: obserwatorTreść komentarza: Jak wszystko ze światowida, niewidoczne jak wiatr.Data dodania komentarza: 17.07.2025, 09:05Źródło komentarza: Wakacyjne propozycje od elbląskiego ŚwiatowidaAutor komentarza: MariuszTreść komentarza: SuperData dodania komentarza: 25.06.2025, 13:19Źródło komentarza: Jantar na fali historii. Najstarszy śródlądowy statek w „Pytaniu na Śniadanie”Autor komentarza: MariuszTreść komentarza: Od zamknięcia ul. Mącznej ulice Szkolna, Ślusarska i Janowska stały się darmowym parkingiem dla całego miasta. Kierowcy unikają płatnej strefy i niszczą te ulice nadmiernym ruchem. Remont bez wprowadzenia strefy płatnego parkowania to wyrzucanie pieniędzy w błoto, nowe nawierzchnie znów szybko się zdegradują. Oczekuję, że miasto wreszcie potraktuje ten problem poważnie i wprowadzi stosowne zmiany przy okazji planowanego remontu.Data dodania komentarza: 25.06.2025, 13:18Źródło komentarza: Dodatkowe 4 mln na drogi i 2,5 mln zł na gospodarkę odpadamiAutor komentarza: AleksanderTreść komentarza: Dlaczego zdjęcia nie mają podanego autorstwa? Moje też tam są.Data dodania komentarza: 8.03.2025, 11:06Źródło komentarza: Elbląg lata 70' 80 ' 90 ' (sprawdź czy rozpoznasz co jest na zdjęciu)Autor komentarza: Lomasz TisTreść komentarza: Trochę szkoda że nie dostaniemy prezydenta Polski który walczyłby o większe dopłaty to podażu a nie popytuData dodania komentarza: 17.02.2025, 22:11Źródło komentarza: Magdalena Biejat: Rynek kredytowy to nie Dziki Zachód [WIDEO]Autor komentarza: KatarzynaTreść komentarza: Dlaczego nie mozna ogladac truso w internecie?Data dodania komentarza: 2.02.2025, 17:36Źródło komentarza: OGLĄDAJ W INTERNECIE, TAK JAK W TELEWIZJI!
Reklama