Jak zostać wirtualnym opiekunem? Wystarczy znaleźć na stronie swojego wirtualnego przyjaciela i wysłać do schroniska wiadomość na adres e-mail: [email protected] w tytule wpisując hasło: „wirtualna adopcja”.
Koszt wirtualnej adopcji zwierzaka, niezależnie od jego rasy i rozmiarów to 30 zł miesięcznie. Pieniądze z wpłat przeznaczone są na ogólne potrzeby w schronisku związane z utrzymaniem psów i kotów, takie jak: nowe boksy, budy, leki, obroże i smycze czy miski.
Szczegóły można znaleźć na stronie: https://schroniskoelblag.pl/adopcja-wirtualna/
ZOBACZ MATERIAŁ WIDEO:




![Food & Chill Festival trwa w Elblągu. Bulwar pełen smaków i ludzi [WIDEO] Food & Chill Festival trwa w Elblągu. Bulwar pełen smaków i ludzi [WIDEO]](https://static2.truso.tv/data/articles/sm-16x9-food-chill-festival-trwa-w-elblagu-bulwar-pelen-smakow-i-ludzi-wideo-1776526662.webp)
![Food & Chill Festival trwa w Elblągu. Bulwar pełen smaków i ludzi [WIDEO] Food & Chill Festival trwa w Elblągu. Bulwar pełen smaków i ludzi [WIDEO]](https://static2.truso.tv/data/articles/sm-16x9-food-chill-festival-trwa-w-elblagu-bulwar-pelen-smakow-i-ludzi-wideo-1776526609.webp)
Napisz komentarz
Komentarze