Jak wynika z danych opublikowanych w rocznym raporcie policji w 2023 roku doszło do ponad 3,5 tys. wypadków z udziałem rowerzystów. Jak zadbać o odpowiednie wyposażenie roweru, by być widocznym dla innych kierujących radzi Marek Kamm, pełnomocnik prezydenta Elbląga ds. Koordynacji i Rozwoju Ruchu Rowerowego i Pieszego
Szczególną ostrożność rowerzyści muszą zachować pokonując przejścia dla pieszych. Warto pamiętać, że nie każde z nich można przejechać na rowerze.
Za przejechanie na rowerze przez przejście dla pieszych grozi mandat karny w wysokości od 50 do 100 złotych. Ale przecież nie o pieniądze tu chodzi, a o bezcenne zdrowie i bezpieczeństwo.
[WIDEO] Porozmawiajmy - Marek Kamm - pełnomocnik prezydenta Elbląga ds. Koordynacji i Rozwoju Ruchu Rowerowego i Pieszego



![Food & Chill Festival trwa w Elblągu. Bulwar pełen smaków i ludzi [WIDEO] Food & Chill Festival trwa w Elblągu. Bulwar pełen smaków i ludzi [WIDEO]](https://static2.truso.tv/data/articles/sm-16x9-food-chill-festival-trwa-w-elblagu-bulwar-pelen-smakow-i-ludzi-wideo-1776526662.webp)
![Food & Chill Festival trwa w Elblągu. Bulwar pełen smaków i ludzi [WIDEO] Food & Chill Festival trwa w Elblągu. Bulwar pełen smaków i ludzi [WIDEO]](https://static2.truso.tv/data/articles/sm-16x9-food-chill-festival-trwa-w-elblagu-bulwar-pelen-smakow-i-ludzi-wideo-1776526609.webp)
Napisz komentarz
Komentarze