Dzięki pozyskanemu w ramach projektu grantowi na działce przy rzece Elbląg na ul. Stawidłowej odbyło się nasadzanie nowej roślinności - drzew, traw i bylin ozdobnych. Nasadzeń dokonali przedstawiciele społeczności lokalnej dzielnicy przy pomocy pracowników Zarządu Zieleni Miejskiej i ECUS. W „Zielonym Zakątku” staną również 4 ławki, śmietniki oraz tablica ekologiczna.
Do projektu ECUS został zaproszony przez Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Stowarzyszenie Centrum Aktywności Lokalnej w Warszawie jako jeden z 4 wiodących Centrów Usług Społecznych w Polsce. Zwieńczeniem projektu i świętowaniem „zmiany” tego miejsca będzie piknik rodzinny dla społeczności lokalnej dzielnicy Zawodzie, który odbędzie się 26 września.
WIĘCEJ W MATERIALE VIDEO:
AG
![Na dzielnicy Zawodzie powstał "Zielony zakątek" [VIDEO] Na dzielnicy Zawodzie powstał "Zielony zakątek" [VIDEO]](https://static2.truso.tv/data/articles/xl-na-dzielnicy-zawodzie-powstal-zielony-zakatek-video-1726651299.jpg)



![Food & Chill Festival trwa w Elblągu. Bulwar pełen smaków i ludzi [WIDEO] Food & Chill Festival trwa w Elblągu. Bulwar pełen smaków i ludzi [WIDEO]](https://static2.truso.tv/data/articles/sm-16x9-food-chill-festival-trwa-w-elblagu-bulwar-pelen-smakow-i-ludzi-wideo-1776526662.webp)
![Food & Chill Festival trwa w Elblągu. Bulwar pełen smaków i ludzi [WIDEO] Food & Chill Festival trwa w Elblągu. Bulwar pełen smaków i ludzi [WIDEO]](https://static2.truso.tv/data/articles/sm-16x9-food-chill-festival-trwa-w-elblagu-bulwar-pelen-smakow-i-ludzi-wideo-1776526609.webp)
Napisz komentarz
Komentarze