Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 6 listopada 2025 17:42
Reklama

Niezły Wczyt

W najnowszej edycji cotygodniowej audycji "Niezły Wczyt", Daria i Marta z Powiatowej Biblioteki Publicznej w Wejherowie ponownie zapraszają czytelników do odkrywania fascynujących światów literackich. W dzisiejszym programie przedstawiają wyjątkowe propozycje książek, które mogą umilić wieczory spędzone w gronie ulubionej lektury.

Pierwszą pozycją, którą polecają, jest książka poruszająca tematykę wampirów energetycznych. Autorzy tej popularno-naukowej publikacji przybliżają czytelnikom sposoby radzenia sobie z tymi osobami, które wydają się wypijać naszą energię życiową. Dla wszystkich zainteresowanych psychologią i samorozwojem ta książka będzie inspirującym przewodnikiem.

Kolejna propozycja to najnowsza powieść Santy Montefiore, "Ostatnia podróż Valentiny". To opowieść o miłości, która przenika granice kulturowe i geograficzne, snując się przez Londyn i Włochy. Romantyczna historia, która poruszy serca czytelników i zapewni niezapomniane chwile w świetle księżyca.

Trzecią pozycją, którą warto przeczytać, jest powieść obyczajowa "Kołatanie". Autor tej książki wplata w nią klimat słowiańskich wierzeń, odkrywając tajemnice i bogactwo naszej kultury. Dla miłośników folkloru i literatury obyczajowej to lektura obowiązkowa.

Na zakończenie, Daria i Marta polecają wznowioną po osiemnastu latach książkę Stephena Kinga, "Colorado Kid". Ta mroczna opowieść kryminalna z wątkiem psychologicznym przeniesie czytelników w świat tajemniczego małego miasteczka, gdzie główny bohater zostaje znaleziony martwy, a śledztwo odsłania kolejne zawiłości jego przeszłości.

Zapraszamy do odwiedzenia Powiatowej Biblioteki Publicznej w Wejherowie i skorzystania z tych oraz wielu innych interesujących książek. Niech Wasza literacka podróż rozpocznie się właśnie tutaj, wśród półek pełnych niezwykłych historii i przygód. Niezapomniane chwile z ulubioną lekturą czekają na Was!


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptuję regulamin serwisu Truso.tv, którego administratorem jest Truso Media sp. z o.o. z siedzibą w Elblągu, przy ulicy zacisze 4/N. Kontakt pod adresem e-mail: [email protected] lub pod adresem korespondencyjnym siedziby spółki. Jednocześnie udzielam zgody na przetwarzanie danych wpisanych w formularzu i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach przesyłania informacji marketingowych firmy Truso Media Sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

Komentarze

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: europolitanTreść komentarza: W Warszawie też widziałem ten książkomat. Aż się zdziwiłem, że takie coś jest.Data dodania komentarza: 1.10.2025, 23:31Źródło komentarza: W Elblągu pojawił się nowy książkomat [WIDEO]Autor komentarza: MMTreść komentarza: To jest dla życia miasta bardzo ważna inwestycja.Data dodania komentarza: 29.09.2025, 15:08Źródło komentarza: Elbląg może pochwalić się nowoczesną oczyszczalnią ściekówAutor komentarza: obserwatorTreść komentarza: Jak wszystko ze światowida, niewidoczne jak wiatr.Data dodania komentarza: 17.07.2025, 09:05Źródło komentarza: Wakacyjne propozycje od elbląskiego ŚwiatowidaAutor komentarza: MariuszTreść komentarza: SuperData dodania komentarza: 25.06.2025, 13:19Źródło komentarza: Jantar na fali historii. Najstarszy śródlądowy statek w „Pytaniu na Śniadanie”Autor komentarza: MariuszTreść komentarza: Od zamknięcia ul. Mącznej ulice Szkolna, Ślusarska i Janowska stały się darmowym parkingiem dla całego miasta. Kierowcy unikają płatnej strefy i niszczą te ulice nadmiernym ruchem. Remont bez wprowadzenia strefy płatnego parkowania to wyrzucanie pieniędzy w błoto, nowe nawierzchnie znów szybko się zdegradują. Oczekuję, że miasto wreszcie potraktuje ten problem poważnie i wprowadzi stosowne zmiany przy okazji planowanego remontu.Data dodania komentarza: 25.06.2025, 13:18Źródło komentarza: Dodatkowe 4 mln na drogi i 2,5 mln zł na gospodarkę odpadami
Reklama