Nowa przestrzeń dla przedsiębiorców. W Elbląskim parku Technologicznym powstała strefa coworkingowa. To miejsce do wspólnej pracy i spotkań. Potrzebę utworzenia takiego miejsca zgłosili sami przedsiębiorcy. W pomieszczeniu znajduje się 10 stanowisk. Do dyspozycji przedsiębiorców jest dostęp do sieci bezprzewodowej, drukarka, skaner, ksero, a także zamykana szafka na dokumenty. Przestrzeń została zaprojektowana w taki sposób, by pracować można było na kilku poziomach.
Reklama
Porozmawiajmy o... strefie coworkingowej w Elbląskim Parku Technologicznym
Strefy coworkingowe cieszą się coraz większą popularnością. Przyciągają lokalne przedsiębiorstwa, jak i freelancerów, umożliwiając im korzystanie z elastycznych przestrzeni do pracy. Z dyrektorem Elbląskiego Parku Technologicznego Arkadiuszem Koseckim rozmawiamy o potrzebie utworzenia strefy coworkingowej w Elblągu, a także planach EPT na 2024 rok.
- Redakcja Truso.tv
- 30.01.2024 12:34
Data dodania:
30.01.2024 12:34
Wyświetleń:
176
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: europolitan
Treść komentarza: W Warszawie też widziałem ten książkomat.
Aż się zdziwiłem, że takie coś jest.
Data dodania komentarza: 1.10.2025, 23:31
Źródło komentarza: W Elblągu pojawił się nowy książkomat [WIDEO]
Autor komentarza: MM
Treść komentarza: To jest dla życia miasta bardzo ważna inwestycja.
Data dodania komentarza: 29.09.2025, 15:08
Źródło komentarza: Elbląg może pochwalić się nowoczesną oczyszczalnią ścieków
Autor komentarza: obserwator
Treść komentarza: Jak wszystko ze światowida, niewidoczne jak wiatr.
Data dodania komentarza: 17.07.2025, 09:05
Źródło komentarza: Wakacyjne propozycje od elbląskiego Światowida
Autor komentarza: Mariusz
Treść komentarza: Super
Data dodania komentarza: 25.06.2025, 13:19
Źródło komentarza: Jantar na fali historii. Najstarszy śródlądowy statek w „Pytaniu na Śniadanie”
Autor komentarza: Mariusz
Treść komentarza: Od zamknięcia ul. Mącznej ulice Szkolna, Ślusarska i Janowska stały się darmowym parkingiem dla całego miasta. Kierowcy unikają płatnej strefy i niszczą te ulice nadmiernym ruchem. Remont bez wprowadzenia strefy płatnego parkowania to wyrzucanie pieniędzy w błoto, nowe nawierzchnie znów szybko się zdegradują. Oczekuję, że miasto wreszcie potraktuje ten problem poważnie i wprowadzi stosowne zmiany przy okazji planowanego remontu.
Data dodania komentarza: 25.06.2025, 13:18
Źródło komentarza: Dodatkowe 4 mln na drogi i 2,5 mln zł na gospodarkę odpadami
Reklama
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze