Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 16 czerwca 2025 05:39
Reklama

Rozmowy o patriotyzmie są potrzebne

W Elblągu odbędzie się I Ogólnopolski Kongres Patriotyczny. Potrwa 3 dni. Od 4 do 6 listopada. O jego szczegółach w podcaście „Kilka pytań” opowiada Anna Szczepańska prezes stowarzyszenia im. gen. bryg. Bolesława Nieczuja – Ostrowskiego.
Kliknij aby odtworzyć

 Spotkanie będzie okazją do omówienia tematów istotnych z punktu widzenia organizacji pozarządowych, czy instytucji zajmujących się działalnością patriotyczną. Poza panelami dyskusyjnymi nie zabraknie części artystycznej, natomiast uczestnicy otrzymają pamiątkową publikację. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptuję regulamin serwisu Truso.tv, którego administratorem jest Truso Media sp. z o.o. z siedzibą w Elblągu, przy ulicy zacisze 4/N. Kontakt pod adresem e-mail: [email protected] lub pod adresem korespondencyjnym siedziby spółki. Jednocześnie udzielam zgody na przetwarzanie danych wpisanych w formularzu i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach przesyłania informacji marketingowych firmy Truso Media Sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

Komentarze

Reklama
Reklama