Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 4 sierpnia 2025 00:44
Reklama

Weekend z Angelą

W najbliższy weekend na Dużą Scenę Teatru Sewruka w Elblągu powróci Angela, bohaterka monodramu „Mój boski rozwód”. W tej roli znakomita Teresa Suchodolska.
Weekend z Angelą

To z pewnością gratka dla wszystkich, którzy nie zdążyli zapoznać się jeszcze z tym przezabawnym spektaklem oraz dla tych, którzy Angelę już poznali i zdążyli się za nią stęsknić.

“Mój boski rozwód” irlandzkiej dramatopisarki Geraldine Aron to niezwykle dowcipna i ciepła historia Angeli, uroczej kobiety w średnim wieku, która musi zmierzyć się z zupełnie nową dla siebie sytuacją – odejściem męża. Porzucona dla „młodszego modelu” mierzy się z wieloma słodko-gorzkimi sytuacjami. Każdego dnia stara się ułożyć swoje życie na nowo, przeżywa pierwsze randki, ożywa nadzieją na znalezienie nowej miłości życia, ale przede wszystkim zaczyna odkrywać samą siebie.

“Mój boski rozwód” to zabawny i wzruszający monodram o miłości i zdradzie, o przyjaźni i seksie, o przemijaniu i radości z życia oraz o tym, jak radzić sobie z samotnością oraz podnosić się po rozstaniu.

Sztuka Geraldine Aron odniosła niecodzienny międzynarodowy sukces– uwielbiana przez widzów, wystawiana w 28 krajach, pobija rekordy obecności na afiszach, grana setki razy. Na czym polega jej fenomen? Najlepiej przekonać się samemu!

„Mój boski rozwód”, reż. Agnieszka Płoszajska, Teatr im. Aleksandra Sewruka w Elblągu

18 marca, godz. 19:00

19 marca, godz. 18:00

20 marca, godz. 17:00

Bilety do nabycia w kasie Teatru lub na stronie https://teatrelblag.vectorsoft.pl/MSI/mvc/pl

 

--- patronat medialny ----


Podziel się
Oceń

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: obserwatorTreść komentarza: Jak wszystko ze światowida, niewidoczne jak wiatr.Data dodania komentarza: 17.07.2025, 09:05Źródło komentarza: Wakacyjne propozycje od elbląskiego ŚwiatowidaAutor komentarza: MariuszTreść komentarza: SuperData dodania komentarza: 25.06.2025, 13:19Źródło komentarza: Jantar na fali historii. Najstarszy śródlądowy statek w „Pytaniu na Śniadanie”Autor komentarza: MariuszTreść komentarza: Od zamknięcia ul. Mącznej ulice Szkolna, Ślusarska i Janowska stały się darmowym parkingiem dla całego miasta. Kierowcy unikają płatnej strefy i niszczą te ulice nadmiernym ruchem. Remont bez wprowadzenia strefy płatnego parkowania to wyrzucanie pieniędzy w błoto, nowe nawierzchnie znów szybko się zdegradują. Oczekuję, że miasto wreszcie potraktuje ten problem poważnie i wprowadzi stosowne zmiany przy okazji planowanego remontu.Data dodania komentarza: 25.06.2025, 13:18Źródło komentarza: Dodatkowe 4 mln na drogi i 2,5 mln zł na gospodarkę odpadamiAutor komentarza: AleksanderTreść komentarza: Dlaczego zdjęcia nie mają podanego autorstwa? Moje też tam są.Data dodania komentarza: 8.03.2025, 11:06Źródło komentarza: Elbląg lata 70' 80 ' 90 ' (sprawdź czy rozpoznasz co jest na zdjęciu)Autor komentarza: Lomasz TisTreść komentarza: Trochę szkoda że nie dostaniemy prezydenta Polski który walczyłby o większe dopłaty to podażu a nie popytuData dodania komentarza: 17.02.2025, 22:11Źródło komentarza: Magdalena Biejat: Rynek kredytowy to nie Dziki Zachód [WIDEO]Autor komentarza: KatarzynaTreść komentarza: Dlaczego nie mozna ogladac truso w internecie?Data dodania komentarza: 2.02.2025, 17:36Źródło komentarza: OGLĄDAJ W INTERNECIE, TAK JAK W TELEWIZJI!
Reklama