Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 2 grudnia 2021 10:33
Reklama

Porozmawiajmy o… Filmie „Mój brat rybak”

Film braniewianki Alicji Sokół otrzymał nagrodę im. Lucjana Bokińca za najlepszy film krótkometrażowy oraz nagrodę za najlepsze zdjęcia podczas 46. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych. Gośćmi programu „Porozmawiajmy” są reżyserka Alicja Sokół oraz odtwórcy głównych ról – Bartek i Emil Sienniccy.
  • 24.11.2021 12:15
  • Autor: Redakcja Truso.tv
Ładuję odtwarzacz...

„Mój brat Rybak" to prosta historia o braciach, którzy nie umieją̨ ze sobą rozmawiać. Poszukiwanie Ojca, to dla nich szansa na znalezienie wspólnego języka. Bohaterowie nigdy nie nauczyli się mówić o swoich uczuciach i potrzebach. Bezradność i samotność braci względem sytuacji z Ojcem, podkreśla dzika i nieprzewidywalna natura. Poranne połowy ryb, wschody słońca i chłód Zalewu Wiślanego. W głównych rolach występują aktorzy, którzy są braćmi także w prawdziwym życiu. Nigdy wcześniej nie mieli doświadczenia filmowego.


Data dodania: 24.11.2021 12:15
Wyświetleń: 78
Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptuję regulamin serwisu Truso.tv, którego administratorem jest Truso Media sp. z o.o. z siedzibą w Elblągu, przy ulicy zacisze 4/N. Kontakt pod adresem e-mail: [email protected] lub pod adresem korespondencyjnym siedziby spółki. Jednocześnie udzielam zgody na przetwarzanie danych wpisanych w formularzu i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach przesyłania informacji marketingowych firmy Truso Media Sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
Komentarze
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
M Autor komentarza: xxxTreść komentarza: Bardzo ciekawe nagranie, z przyjemnością się słucha i ogląda :)Data dodania komentarza: 15.11.2021, 14:00Źródło komentarza: Rolnictwo społeczne i turystyka na obszarach wiejskichAutor komentarza: Pan KasztanTreść komentarza: Ale Michał pojechał :DData dodania komentarza: 02.03.2021, 20:31Źródło komentarza: Rozmowa dnia - Jerzy Wcisła, Michał GzowskiAutor komentarza: Mariusz Lewandwoski Treść komentarza: O jak ładnie,,,,, a ile milionów przez te 25 lat straciliśmy wszyscy z tego powodu że miliony jakie ESWIP pozyskuje leżą na kontach bankowych z zerowym oprocentowaniem przy kilkuprocentowej inflacji ? Jakieś dwa może trzy miliony czy więcej ?Data dodania komentarza: 10.02.2021, 16:04Źródło komentarza: Rozmowa dnia - Arkadiusz Jachimowicz (prezes ESWIP)Autor komentarza: Przemysław GarlickiTreść komentarza: jest jeszcze jedna nazwa: angsterData dodania komentarza: 27.01.2021, 15:55Źródło komentarza: Krótka historia - kuttrolf Autor komentarza: BobasTreść komentarza: Dwie brody ?Data dodania komentarza: 28.09.2020, 08:21Źródło komentarza: Rozmowa Dnia – Katarzyna Kosztowna nauczycielka SP nr 4 w Elblągu Autor komentarza: NavigareTreść komentarza: Wpaniała, wartościowa i pełna emocji opowieść Pana Marka Szandorowskiego o losach rodziny , wplecionych w realia I i II wojny światowej, Bitwy Warszawskiej, której bohaterem był jego Ojciec Płk. Wiktor Szandorowski. Cześć i chwała bohaterom! ps. Swietny materiał, wspaniała grafika i muzyka. Uczta duchowa, Dziękujemy zespołowi realizatorów i tv Truso. Czekamy na cdData dodania komentarza: 18.08.2020, 22:28Źródło komentarza: Wspomnienia Powstańca cz. 1