Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 2 grudnia 2021 10:13
Reklama

Innowacje w rolnictwie

W obliczu wyzwań i zagrożeń, w tym klimatycznych, nauka i rolnictwo muszą ściślej współpracować wprowadzając nowoczesne rozwiązania do praktyki rolniczej. Innowacje w rolnictwie pomagają chronić środowisko przez możliwość zmniejszenia ilości stosowanych nawozów czy oszczędzać wodę, która jest zużywana do produkcji rolniczej. Dzięki innowacjom możliwe jest zmierzenie się z takimi wyzwaniami jak rosnące wymagania konsumentów co do jakości żywności, czy potrzeba ochrony roślin przed pojawiającymi się nowymi patogenami.
  • 22.11.2021 18:00
  • Autor: Redakcja Truso.tv
Ładuję odtwarzacz...

W kolejnym odcinku naszego cyklu mogą Państwo przekonać się jak ważna jest nauka i badania w rozwoju tego sektora. Zapraszamy do zapoznania się z ciekawymi przykładami rozwiązań dla rolnictwa, nad którymi pracują naukowcy.

Film jest emitowany w ramach cyklu 'Rolnictwo - wspólna sprawa' realizowanego w projekcie „Promocja Wspólnej Polityki Rolnej EU poprzez cykl audycji filmowych, artykułów prasowych i webinarów” współfinansowanego w ramach programu IMCAP Unii Europejskiej. 


Data dodania: 22.11.2021 18:00
Wyświetleń: 572
Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptuję regulamin serwisu Truso.tv, którego administratorem jest Truso Media sp. z o.o. z siedzibą w Elblągu, przy ulicy zacisze 4/N. Kontakt pod adresem e-mail: [email protected] lub pod adresem korespondencyjnym siedziby spółki. Jednocześnie udzielam zgody na przetwarzanie danych wpisanych w formularzu i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach przesyłania informacji marketingowych firmy Truso Media Sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
Komentarze
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
M Autor komentarza: xxxTreść komentarza: Bardzo ciekawe nagranie, z przyjemnością się słucha i ogląda :)Data dodania komentarza: 15.11.2021, 14:00Źródło komentarza: Rolnictwo społeczne i turystyka na obszarach wiejskichAutor komentarza: Pan KasztanTreść komentarza: Ale Michał pojechał :DData dodania komentarza: 02.03.2021, 20:31Źródło komentarza: Rozmowa dnia - Jerzy Wcisła, Michał GzowskiAutor komentarza: Mariusz Lewandwoski Treść komentarza: O jak ładnie,,,,, a ile milionów przez te 25 lat straciliśmy wszyscy z tego powodu że miliony jakie ESWIP pozyskuje leżą na kontach bankowych z zerowym oprocentowaniem przy kilkuprocentowej inflacji ? Jakieś dwa może trzy miliony czy więcej ?Data dodania komentarza: 10.02.2021, 16:04Źródło komentarza: Rozmowa dnia - Arkadiusz Jachimowicz (prezes ESWIP)Autor komentarza: Przemysław GarlickiTreść komentarza: jest jeszcze jedna nazwa: angsterData dodania komentarza: 27.01.2021, 15:55Źródło komentarza: Krótka historia - kuttrolf Autor komentarza: BobasTreść komentarza: Dwie brody ?Data dodania komentarza: 28.09.2020, 08:21Źródło komentarza: Rozmowa Dnia – Katarzyna Kosztowna nauczycielka SP nr 4 w Elblągu Autor komentarza: NavigareTreść komentarza: Wpaniała, wartościowa i pełna emocji opowieść Pana Marka Szandorowskiego o losach rodziny , wplecionych w realia I i II wojny światowej, Bitwy Warszawskiej, której bohaterem był jego Ojciec Płk. Wiktor Szandorowski. Cześć i chwała bohaterom! ps. Swietny materiał, wspaniała grafika i muzyka. Uczta duchowa, Dziękujemy zespołowi realizatorów i tv Truso. Czekamy na cdData dodania komentarza: 18.08.2020, 22:28Źródło komentarza: Wspomnienia Powstańca cz. 1