Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 2 grudnia 2021 11:41
Reklama

Jestem stąd - Agnieszka Światkowska

Agnieszka Światkowska - autorka bloga "Bochen Chleba".
  • 25.11.2021 09:00
  • Autor: Redakcja Truso.tv
Ładuję odtwarzacz...

Program „Jestem stąd" to audycja o ciekawych postaciach z naszego regionu. Udzielasz się społecznie? Wykonujesz nietypowy zawód? Masz ciekawe hobby? A może odnosisz duże sukcesy? Podziel się z nami swoją historią! Nagraj film i opowiedz o sobie. Na zgłoszenia czekamy pod adresem: [email protected] .


Data dodania: 25.11.2021 09:00
Wyświetleń: 294
Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptuję regulamin serwisu Truso.tv, którego administratorem jest Truso Media sp. z o.o. z siedzibą w Elblągu, przy ulicy zacisze 4/N. Kontakt pod adresem e-mail: [email protected] lub pod adresem korespondencyjnym siedziby spółki. Jednocześnie udzielam zgody na przetwarzanie danych wpisanych w formularzu i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach przesyłania informacji marketingowych firmy Truso Media Sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
Komentarze
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
M Autor komentarza: xxxTreść komentarza: Bardzo ciekawe nagranie, z przyjemnością się słucha i ogląda :)Data dodania komentarza: 15.11.2021, 14:00Źródło komentarza: Rolnictwo społeczne i turystyka na obszarach wiejskichAutor komentarza: Pan KasztanTreść komentarza: Ale Michał pojechał :DData dodania komentarza: 02.03.2021, 20:31Źródło komentarza: Rozmowa dnia - Jerzy Wcisła, Michał GzowskiAutor komentarza: Mariusz Lewandwoski Treść komentarza: O jak ładnie,,,,, a ile milionów przez te 25 lat straciliśmy wszyscy z tego powodu że miliony jakie ESWIP pozyskuje leżą na kontach bankowych z zerowym oprocentowaniem przy kilkuprocentowej inflacji ? Jakieś dwa może trzy miliony czy więcej ?Data dodania komentarza: 10.02.2021, 16:04Źródło komentarza: Rozmowa dnia - Arkadiusz Jachimowicz (prezes ESWIP)Autor komentarza: Przemysław GarlickiTreść komentarza: jest jeszcze jedna nazwa: angsterData dodania komentarza: 27.01.2021, 15:55Źródło komentarza: Krótka historia - kuttrolf Autor komentarza: BobasTreść komentarza: Dwie brody ?Data dodania komentarza: 28.09.2020, 08:21Źródło komentarza: Rozmowa Dnia – Katarzyna Kosztowna nauczycielka SP nr 4 w Elblągu Autor komentarza: NavigareTreść komentarza: Wpaniała, wartościowa i pełna emocji opowieść Pana Marka Szandorowskiego o losach rodziny , wplecionych w realia I i II wojny światowej, Bitwy Warszawskiej, której bohaterem był jego Ojciec Płk. Wiktor Szandorowski. Cześć i chwała bohaterom! ps. Swietny materiał, wspaniała grafika i muzyka. Uczta duchowa, Dziękujemy zespołowi realizatorów i tv Truso. Czekamy na cdData dodania komentarza: 18.08.2020, 22:28Źródło komentarza: Wspomnienia Powstańca cz. 1