Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 20:01
Reklama

Strażacy z Braniewa podsumowali miniony rok

Do ponad 900 interwencji wyjeżdżali w ub. roku strażacy z Braniewa. Ratowali ofiary wypadków drogowych, gasili pożary, zmagali się ze skutkami wichur i podtopień.
Kliknij aby odtworzyć
Do ponad 900 interwencji wyjeżdżali w ub. roku strażacy z Braniewa. Ratowali ofiary wypadków drogowych, gasili pożary, zmagali się ze skutkami wichur i podtopień. W nagrodę za swoją służbę otrzymali w tym roku nowy samochód kwatermistrzowski. W corocznej odprawie uczestniczyli m.in. przełożeni z Komendy Wojewódzkiej oraz współpracujący ze strażakami samorządowcy powiatu braniewskiego.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptuję regulamin serwisu Truso.tv, którego administratorem jest Truso Media sp. z o.o. z siedzibą w Elblągu, przy ulicy zacisze 4/N. Kontakt pod adresem e-mail: [email protected] lub pod adresem korespondencyjnym siedziby spółki. Jednocześnie udzielam zgody na przetwarzanie danych wpisanych w formularzu i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach przesyłania informacji marketingowych firmy Truso Media Sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama