Kolejne zajęcia ze Szkicologii za nami. Tym razem miłośnicy rysunku mieli okazję tworzyć dzieła w pracowni Bogdana Kilińskiego. Podczas warsztatów uczestnicy mieli okazję poznać grafikę, która obok malarstwa i rzeźby należy do podstawowych działów sztuk plastycznych. W pracowni plastycznej przy ul. Studziennej, powstałe szkice uczestnicy przetworzyli, poznając jedną z technik graficznych należącą do druku wklęsłego. Własnoręcznie stworzyli matrycę - rysunek na płycie pleksi, dzieki której uczestnicy wykonali kilka odbitek na specjalnym papierze akwafortowym.
Reklama
Reklama


![Pożar sortowni śmieci w Elblągu. Służby w akcji [WIDEO, GALERIA ZDJĘĆ] Pożar sortowni śmieci w Elblągu. Służby w akcji [WIDEO, GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.truso.tv/data/articles/sm-16x9-pozar-sortowni-smieci-w-elblagu-sluzby-w-akcji-wideo-galeria-zdjec-1761472668.jpg)
![Pożar sortowni śmieci w Elblągu. Konferencja Prezydenta Elbląga i Wicewojewody [WIDEO] Pożar sortowni śmieci w Elblągu. Konferencja Prezydenta Elbląga i Wicewojewody [WIDEO]](https://static2.truso.tv/data/articles/sm-16x9-pozar-sortowni-smieci-w-elblagu-konferencja-prezydenta-elblaga-i-wicewojewody-wideo-1761472648.jpg)

Napisz komentarz
Komentarze