W wypadku zginął 37-letni mężczyzna – pasażer samochodu osobowego. Zarzuty postawiono obu kierowcom. 38-letni kierowca karetki został skazany w czerwcu ubiegłego roku za spowodowanie wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym na rok więzienia w zawieszeniu na trzy lata oraz zadośćuczynienie pieniężne dla rodziny ofiary i osób poszkodowanych w wypadku – w sumie 50 tysięcy złotych. Teraz wyrok zapadł także dla kierowcy osobówki. 22-letni mężczyzna za nieumyślne spowodowanie wypadku został skazany przez sąd na sześć miesięcy więzienia z warunkowym zawieszeniem wykonania kary na 2 lata oraz z zobowiązaniem informowania sądu lub kuratora o przebiegu okresu próby.
___________________________________________________________________
Zobacz także: Kwestia absolutorium nierozstrzygnięta



![Pożar sortowni śmieci w Elblągu. Służby w akcji [WIDEO, GALERIA ZDJĘĆ] Pożar sortowni śmieci w Elblągu. Służby w akcji [WIDEO, GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.truso.tv/data/articles/sm-16x9-pozar-sortowni-smieci-w-elblagu-sluzby-w-akcji-wideo-galeria-zdjec-1761472668.jpg)
![Pożar sortowni śmieci w Elblągu. Konferencja Prezydenta Elbląga i Wicewojewody [WIDEO] Pożar sortowni śmieci w Elblągu. Konferencja Prezydenta Elbląga i Wicewojewody [WIDEO]](https://static2.truso.tv/data/articles/sm-16x9-pozar-sortowni-smieci-w-elblagu-konferencja-prezydenta-elblaga-i-wicewojewody-wideo-1761472648.jpg)

Napisz komentarz
Komentarze