Zawodnicy mieli do wyboru 3 dystanse: 1/2, 1/4 oraz 1/8 Ironmana. Na starcie pojawili się triathloniści z całej Polski: Katowic, Warszawy, Gdyni czy Malborka. Oczywiście nie zabrakło także elblążan. Dwoje z nich znalazło swoje miejsce także na podium. Na dystansie – 1/2 Ironmana wśród kobiet najlepsza była elblążanka Marta Maksymiuk, wśród mężczyzn w tej samej kategorii drugie miejsce zajął elblążanin Grzegorz Jarecki. Szczegółowe wyniki można znaleźć na stronie internetowej www.irontriathlon.pl .
_________________________________________________________________
Zobacz także: Sportowe emocje w elbląskiej strefie kibica

![Elbląg zatańczył po polsku. Folklor wrócił na parkiet i poruszył publiczność [FOTO] Elbląg zatańczył po polsku. Folklor wrócił na parkiet i poruszył publiczność [FOTO]](https://static2.truso.tv/data/articles/sm-16x9-elblag-zatanczyl-po-polsku-folklor-wrocil-na-parkiet-i-poruszyl-publicznosc-foto-1768747038.jpg)


![Przed nami piąta edycja Ultra Wysoczyzny [ROZMOWA WIDEO] Przed nami piąta edycja Ultra Wysoczyzny [ROZMOWA WIDEO]](https://static2.truso.tv/data/articles/sm-16x9-przed-nami-piata-edycja-ultra-wysoczyzny-rozmowa-wideo-1769077370.jpg)

Napisz komentarz
Komentarze