Będzie to pierwsza wystawa pokazująca prace, które powstały w ciągu dziesięciu lat istnienia Liceum Plastycznego. Wernisaż odbędzie się 14 czerwca o godzinie 18:00. Wśród autorów są przede wszystkim byli uczniowie, którzy obecnie są absolwentami szkół wyższych bądź studiują różnorodne kierunki na uczelniach artystycznych w Gdańsku, Krakowie, Warszawie. Swój dorobek zaprezentują także nauczyciele prowadzący pracownie. Grafiki, rzeźby oraz obrazy stworzone w różnych pracowniach szkoły będzie można oglądać do 21 czerwca.
______________________________________________________________________________
Zobacz także: Tancerze podsumują sezon



![Pożar sortowni śmieci w Elblągu. Służby w akcji [WIDEO, GALERIA ZDJĘĆ] Pożar sortowni śmieci w Elblągu. Służby w akcji [WIDEO, GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.truso.tv/data/articles/sm-16x9-pozar-sortowni-smieci-w-elblagu-sluzby-w-akcji-wideo-galeria-zdjec-1761472668.jpg)
![Pożar sortowni śmieci w Elblągu. Konferencja Prezydenta Elbląga i Wicewojewody [WIDEO] Pożar sortowni śmieci w Elblągu. Konferencja Prezydenta Elbląga i Wicewojewody [WIDEO]](https://static2.truso.tv/data/articles/sm-16x9-pozar-sortowni-smieci-w-elblagu-konferencja-prezydenta-elblaga-i-wicewojewody-wideo-1761472648.jpg)

Napisz komentarz
Komentarze