Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 3 maja 2025 02:14
Reklama

Judo camp – szukają mistrza

Judocy ponownie będą szukali mistrza. Od czwartku rusza judo camp. Jest to wyśmienita okazja dla młodych zawodników judo, aby rozpocząć nowy sezon od treningów pod okiem znakomitych trenerów.
Kliknij aby odtworzyć

Trenerem prowadzącym będzie znakomity francuski zawodnik i trener Serge Feist - 9DAN. Będąc zawodnikiem, jako junior dwukrotnie zdobył Mistrzostwo Francji i był Mistrzem Europy. Największa sportowa impreza judo połączona będzie z akcja stop zwolnieniom z w-f. Jej celem jest zachęcanie młodych ludzi do aktywności fizycznej, stworzenie takich warunków, które pozwolą na powszechne uprawianie sportów przez najmłodszych.

Zajęcia będą odbywały się w hali sportowo-sportowo widowiskowej przy al. Grunwaldzkiej. Start 4 stycznia o godzinie 10:30.

 

Zobacz harmonogram zajęć

RAMOWY PROGRAM AKCJI

STOP ZWOLNIENINIOM Z WF – SPOTKANIE Z MISTRZEM

CZWARTEK 4-01-2018

Godz.

Tytył

Uwagi

10:30 – 12:00

STOP ZWOLNIENIOM Z WF - SPOTKANIE Z MISTRZEM

- pokaz umiejętności akrobatycznych i judo

- prezentacja pod hasłem "Stop dopalaczom"

- zajęcia, trening pod kierunkiem mistrzów judo

- wyróżnienie młodzieży, nauczycieli i rodziców

 

Myśl przewodnia:

- Pokazanie i uzmysłowienie, że do sukcesu czyli aktywności sportowej, innej niż robienie niczego lub ucieczki w używki, potrzebna jest chętna młodzież, zaangażowanie nauczycieli/trenerów i ogromny wysiłek rodziców.

- Spotkanie młodzieży, rodziców oraz nauczycieli i trenerów.

- Wyróżnienie w sposób szczególny rodziców za trud i zaangażowanie w organizowanie aktywnego, sportowego życia dzieci.

12:15 – 13:30

Spotkanie nauczycieli WF, przedstawicieli społeczności sportowców i osób organizujących życie sportowe, pod hasłem:

Siła motywacji w życiu i sporcie  - psychologia w sporcie, ważna rola wychowawców i trenerów

 

 

 

Prowadzący:

- prof. Radek Laskowski.

Myśl przewodnia:

- Rola sportu w życiu młodego człowieka, jak dorośli mogą pozytywnie wpłynąć na harmonijny rozwój dzieci i młodzieży: nauka + sport = prawidłowy rozwój.

- walka ze stresem


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptuję regulamin serwisu Truso.tv, którego administratorem jest Truso Media sp. z o.o. z siedzibą w Elblągu, przy ulicy zacisze 4/N. Kontakt pod adresem e-mail: [email protected] lub pod adresem korespondencyjnym siedziby spółki. Jednocześnie udzielam zgody na przetwarzanie danych wpisanych w formularzu i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach przesyłania informacji marketingowych firmy Truso Media Sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

Komentarze

ReklamaAdvertisement
KOMENTARZE
Autor komentarza: AleksanderTreść komentarza: Dlaczego zdjęcia nie mają podanego autorstwa? Moje też tam są.Data dodania komentarza: 8.03.2025, 11:06Źródło komentarza: Elbląg lata 70' 80 ' 90 ' (sprawdź czy rozpoznasz co jest na zdjęciu)Autor komentarza: Lomasz TisTreść komentarza: Trochę szkoda że nie dostaniemy prezydenta Polski który walczyłby o większe dopłaty to podażu a nie popytuData dodania komentarza: 17.02.2025, 22:11Źródło komentarza: Magdalena Biejat: Rynek kredytowy to nie Dziki Zachód [WIDEO]Autor komentarza: roztTreść komentarza: Jewropejskie standardy...Data dodania komentarza: 21.01.2025, 20:30Źródło komentarza: 27 stycznia 1832 - masakra w FiszewieAutor komentarza: Don Zalesko (YTchanel.)Treść komentarza: Będzie wsparcie publikiData dodania komentarza: 2.12.2024, 15:42Źródło komentarza: Tauron Puchar Polski kobiet po raz pierwszy w Elblągu [WIDEO]Autor komentarza: lolTreść komentarza: xdddddddData dodania komentarza: 22.10.2024, 22:24Źródło komentarza: Pomimo wszystkiego, szukajmy w ludziach dobra...Autor komentarza: śmiech na saliTreść komentarza: niezła melina... koleś zagadał, a baba co? "to ja idę sobie zupę ugotować", widać że się znali i chlali, był tam równo 1000zł? a może 990zł albo 1100zł? a może tylko 200zł? 100zł wydali i 100zł zostało? chłop chwalił się garnkiem "złota" i go przewalili, "Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania sprawców" aha poszukiwali sąsiadów... dziwne że nie umorzyli z powodu nie wykrycia sprawców XDData dodania komentarza: 10.09.2024, 02:44Źródło komentarza: Ukradli garnek bilonu
Reklama