Przypominany, że nadal trwa Sondaż ZKM dotyczący zmian w elbląskiej komunikacji miejskiej po wybudowaniu nowego torowiska w ciągu ulic Grota Roweckiego i 12 lutego. Do wyboru są 3 warianty. Głosować można za pomocą strony internetowej Zarządu Komunikacji Miejskiej lub w Centrum Obsługi Klienta przy przy ulicy Czerwonego Krzyża. Sondaż trwa do 10 sierpnia.
_____________________________________________________________________
Zobacz także: Nowe wnioski 500+

![Elbląg zatańczył po polsku. Folklor wrócił na parkiet i poruszył publiczność [FOTO] Elbląg zatańczył po polsku. Folklor wrócił na parkiet i poruszył publiczność [FOTO]](https://static2.truso.tv/data/articles/sm-16x9-elblag-zatanczyl-po-polsku-folklor-wrocil-na-parkiet-i-poruszyl-publicznosc-foto-1768747038.jpg)



![Przed nami piąta edycja Ultra Wysoczyzny [ROZMOWA WIDEO] Przed nami piąta edycja Ultra Wysoczyzny [ROZMOWA WIDEO]](https://static2.truso.tv/data/articles/sm-16x9-przed-nami-piata-edycja-ultra-wysoczyzny-rozmowa-wideo-1769077370.jpg)
Napisz komentarz
Komentarze