Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 4 sierpnia 2025 01:31
Reklama

Elbląg: 60-latek szedł drogą S7 w stronę Warszawy, chciał dostać się do… Malborka

Policjanci przejęli 60-letniego mężczyznę z drogi ekspresowej S7. Wcześniej dyżurny otrzymał  zgłoszenie o mężczyźnie, który pieszo, tą trasą idzie z Elbląga w stronę Warszawy. Policjanci zabrali 60-latka na pokład radiowozu na wysokości miejscowości Bogaczewo.
Elbląg: 60-latek szedł drogą S7 w stronę Warszawy, chciał dostać się do… Malborka

Autor: KMP w Elblągu

Starszy mężczyzna idzie pieszo drogą S7 – tak brzmiała informacja przekazana do dyżurnego Policji w Elblągu. Było to dziś o godzinie 8.00 rano. Na miejsce został wysłany patrol ruchu drogowego, który odnalazł piechura na wysokości miejscowości Bogaczewo. Mężczyzna cały czas szedł w stronę Warszawy.  

- Podczas rozmowy z 60-latkiem okazało się, że chce on dostać się do Malborka – mówi jeden z policjantów. – Tam wcześniej przebywał w ośrodku dla osób dotkniętych bezdomnością. Nie wiedział do końca czy idzie w dobrym kierunku. Okazało się, że nie. Na szczęście mężczyźnie nic się nie stało.

Policyjny patrol przewiózł 60-latka za jego zgodą do Domu dla Bezdomnych przy ul. Nowodworskiej w Elblągu.

Przypominamy: po drodze ekspresowej nie mogą poruszać się: piesi, rowerzyści oraz motorowerzyści. Elbląscy policjanci nie pierwszy raz spotykają się z sytuacją, że osoba piesza próbuje pokonać dystans z Elbląga do Pasłęka lub na odwrót, właśnie drogą ekspresową. Jest to wykroczenie, ale jest to również bardzo niebezpieczna sytuacja szczególnie dla pieszego.

Autor: podkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

 

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptuję regulamin serwisu Truso.tv, którego administratorem jest Truso Media sp. z o.o. z siedzibą w Elblągu, przy ulicy zacisze 4/N. Kontakt pod adresem e-mail: [email protected] lub pod adresem korespondencyjnym siedziby spółki. Jednocześnie udzielam zgody na przetwarzanie danych wpisanych w formularzu i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach przesyłania informacji marketingowych firmy Truso Media Sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

Komentarze

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: obserwatorTreść komentarza: Jak wszystko ze światowida, niewidoczne jak wiatr.Data dodania komentarza: 17.07.2025, 09:05Źródło komentarza: Wakacyjne propozycje od elbląskiego ŚwiatowidaAutor komentarza: MariuszTreść komentarza: SuperData dodania komentarza: 25.06.2025, 13:19Źródło komentarza: Jantar na fali historii. Najstarszy śródlądowy statek w „Pytaniu na Śniadanie”Autor komentarza: MariuszTreść komentarza: Od zamknięcia ul. Mącznej ulice Szkolna, Ślusarska i Janowska stały się darmowym parkingiem dla całego miasta. Kierowcy unikają płatnej strefy i niszczą te ulice nadmiernym ruchem. Remont bez wprowadzenia strefy płatnego parkowania to wyrzucanie pieniędzy w błoto, nowe nawierzchnie znów szybko się zdegradują. Oczekuję, że miasto wreszcie potraktuje ten problem poważnie i wprowadzi stosowne zmiany przy okazji planowanego remontu.Data dodania komentarza: 25.06.2025, 13:18Źródło komentarza: Dodatkowe 4 mln na drogi i 2,5 mln zł na gospodarkę odpadamiAutor komentarza: AleksanderTreść komentarza: Dlaczego zdjęcia nie mają podanego autorstwa? Moje też tam są.Data dodania komentarza: 8.03.2025, 11:06Źródło komentarza: Elbląg lata 70' 80 ' 90 ' (sprawdź czy rozpoznasz co jest na zdjęciu)Autor komentarza: Lomasz TisTreść komentarza: Trochę szkoda że nie dostaniemy prezydenta Polski który walczyłby o większe dopłaty to podażu a nie popytuData dodania komentarza: 17.02.2025, 22:11Źródło komentarza: Magdalena Biejat: Rynek kredytowy to nie Dziki Zachód [WIDEO]Autor komentarza: KatarzynaTreść komentarza: Dlaczego nie mozna ogladac truso w internecie?Data dodania komentarza: 2.02.2025, 17:36Źródło komentarza: OGLĄDAJ W INTERNECIE, TAK JAK W TELEWIZJI!
Reklama