Mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala. Niestety nie udało się go uratować. Na razie nie wiadomo co było przyczyną wypadku.
_________________________________________________________________________________
ZOBACZ TAKŻE:
Tragiczny wypadek na al. Jana Pawła II
W środę (24.05) około godziny 21 doszło do tragicznego wypadku. Młody mężczyzna podczas wyprzedzania samochodu ciężarowego stracił panowanie nad motocyklem. 19-latek najechał na krawężnik, następnie uderzył w słup lampy oświetleniowej. Pomimo reanimacji na miejscu zdarzenia i szybkiego przewiezienia poszkodowanego do szpitala, mężczyzna zmarł na skutek rozległych obrażeń. 19-latek nie miał uprawnień do kierowania motocyklem.


![Food & Chill Festival trwa w Elblągu. Bulwar pełen smaków i ludzi [WIDEO] Food & Chill Festival trwa w Elblągu. Bulwar pełen smaków i ludzi [WIDEO]](https://static2.truso.tv/data/articles/sm-16x9-food-chill-festival-trwa-w-elblagu-bulwar-pelen-smakow-i-ludzi-wideo-1776526662.webp)


Napisz komentarz
Komentarze